Adventura Moment of Silence v říjnu
zdroj: tisková zpráva

Adventura Moment of Silence v říjnu

23. 7. 2004 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Napínavou adventuru Moment of Silence německého vývojářského týmu House of Tales bude vydávat společnost Digital Jesters, a to v říjnu tohoto roku.

K tiskové zprávě, která toto vše oznamuje, byl připojen i balíček nových screenshotů, jež si nyní můžete prohlédnout v naší galerii. Moment of Silence má být politickým thrillerem moderní doby a odehrávat se v rozlehlém městě New Yorku několik desetiletí v budoucnosti.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Pokud jste někdy měli možnost New York navštívit, možná v této hře některá místa poznáte. Tvůrci se zde totiž rozhodli ztvárnit jak skutečné lokace s fiktivními. Ale pozor! V herním světě není nikdo tím, čím se zdá být. Vy ztvárníte roli Petera Wrighta komunikačního projektanta, toho času pracujícího na vládní kampani Svoboda slova. Jednoho dne však do sousedova bytu vtrhne jednotka SWAT a od té doby se Peter čím dál víc zaplétá do jakéhosi spiknutí. Stále hlouběji padá do světa korupce a moci nenechávající v klidu mysl ani srdce.

V Moment of Silence navštívíte okolo 75 lokací, promluvíte s více než 35 detailně propracovanými 3D postavami (hra obsahuje osm hodin dabingu) a navíc shlédnete půlhodinové video zachycující vysoce dramatické okamžiky vytvořené týmem, který má za sebou už řadu titulů včetně Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader. Přitom všem vás čeká ještě spousta tradičních adventurních puzzlí.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články