Adventura Moment of Silence odložena
zdroj: tisková zpráva

Adventura Moment of Silence odložena

30. 9. 2004 17:17 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Digital Jesters přišla s oznámením odložení vydání adventury Moment of Silence, vývojářského týmu House of Tales.

momentofsilence zdroj: tisková zpráva Této hry, která má být dodávána na čtyřech CD, se tedy nedočkáte v původně plánovaném říjnu, ale až v listopadu. A kdo si prý počká, ten se má hodně nač těšit. Hra, jež je prezentována jako politický thriller, své hráče v roli hrdiny jménem Peter Wright provede 75 zajímavými lokacemi s více než 500 interaktivními scénami a seznámí s 35 aktivními postavičkami. Kromě toho má obsahovat také 30minutové video.

Nové obrázky vám dnes bohužel nabídnout nemůžeme, ale v naší galerii můžete najít několik z nedávné doby. V sekci downloadů pak na vás už od neděle čeká také nový trailer, který zkrátka ukazuje, co od Moment of Silence můžete očekávat. Mimochodem, u nás se tento titul bude také prodávat, a to díky společnosti Hypermax v částečné lokalizaci s českými titulky. Předobjednat si jej můžete už nyní v našem Tiscali GameShopu, přičemž jako dárek k ní obdržíte ještě hru Ve stínu Havrana.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články