zavřít

Moment of Silence - nové obrázky a homepage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Digital Jesters spustila nové oficiální stránky pro nadcházející napínavou adventuru tvůrců Mystery of Druids, studia House of Tales - Moment of Silence.

Při té příležitosti byly vydány i další nové screenshoty, které nyní můžete najít v naší galerii. K vydání této hry by mělo dojít letos v říjnu.


nové obrázkykompletní galerie

Moment of Silence má být politickým thrillerem vsazujícím hráče do role postavy jménem Peter Wright. Peter je konstruktérem sdělovací techniky a právě pracuje na jistém vládním projektu proklamovaném jako "Svoboda slova". Jednoho dne však do bytu jeho souseda vtrhne komando jednotky SWAT a na našem hrdinovi je, aby zjistil příčiny sousedova záhadného zmizení.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.