Metrico
Věková dostupnost

Metrico

Články

Video představuje pozoruhodnou plošinovku Metrico

Když vám Justin Massongill ve videu, které najdete uvnitř článku řekne, že Metrico je hra, která se těžko předvádí skrze video, rozhodně si nevymýšlí. Tahle plošinovka exkluzivní pro PS Vita totiž není zrovna čarokrásná, což je ale dané tím, že primárně vychází z vizuální stylizace infografiky. Vidíte tedy nejrůznější grafy, ať už sloupcové či koláčové a kdoví jaké ještě, které tvoří prostor, jímž se v téhle plošinovce pohybujete.

Metrico chce těžit z originálního konceptu šesti světů

PS Vita chytá skrze PlayStation 4 a novou podporu Sony druhý dech a Metrico se rozhodně řadí k jedné z těch zajímavějších her, které byste jinde hledali jen stěží. Tvůrci už v názvu hry šibalsky pomrkávají na hráče a naznačují, že tenhle zážitek se bude inspirovat měřitelnými prvky a infografikami. Motiv infografiky bude totiž prostupovat všemi šesti světy, ze kterých se bude hra skládat.

Bleskovky

  • 31. 7. 2014 - Členové PS Plus programu obdrží v srpnu zdarma hry Road not Taken (PS4), FEZ (PS4), Crysis 3 (PS3), Proteus (PS3), Metrico (PSV), LEGO Harry Potter Years 5-7 (PSV)

Hodnocení Metacritic:
68/100