Metal Gear Solid 2: Substance

Metal Gear Solid 2: Substance

Články

Konami zastavila produkci druhé části fanouškovského filmu Metal Gear Solid Philantrophy

Možná už jste slyšeli o nezávislém produkčním studiu Hive Division, které tvoří zajímavá sci-fi a akční videa na dobrovolnické bázi či s velmi nízkým rozpočtem, avšak s velmi působivými výsledky. Občas se věnuje i hrám. Studio Hive Division v roce 2009 natočilo první díl fanouškovského filmu Metal Gear Solid Philantrophy, který se dočkal celosvětově velmi kladnému přijetí. Plánovaného pokračování se však podle všeho nedočkáme.

Metal Gear Solid HD Collection se neptá a přichází

Metal Gear Solid 2 a Metal Gear Solid 3 představují hlavně, pro majitele PS2 (ale nejenom pro ně), vzpomínku na hodiny velmi specifické, hodně filmové, technicky vymakané a nesmírně napínavé zábavy, kterou jinde jen tak nenajdou. Připomínáním jasného se teď ale nesnažím dopředu ospravedlňovat existenci Metal Gear Solid HD Collection, která se 3. února konečně dovalí i do Evropy (pro ČR bohužel žádný oficiální distributor není). HD remaky jsou už dnes běžné, některé jsou udělané lépe, jiné jsou na tom hůř.

PS Vita startuje v prosinci, chystá se na vlnu HD remaků

Na právě probíhajícím herním veletrhu v Tokiu se zatím všechno točí okolo PlayStation Vita. Ačkoliv ohledně vydání konzole v EU či USA nejsme o nic moudřejší, Japonci už ví, že Vita tam půjde do prodeje 17. prosince a že 3G (mobilní internet) pro ni bude poskytovat NTT Docomo.

Metal Gear Solid 2: Substance pro PC bude

Dnes vám ještě můžeme nabídnout také sadu nových obrázků z připravovaného akčního titulu Metal Gear Solid 2: Substance od Konami, jehož PCčková verze má vyjít letos v dubnu.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
3. dubna 2003
Recenze