Max: The Curse of Brotherhood
Věková dostupnost

Max: The Curse of Brotherhood

Články

2,5D plošinovka Max: The Curse of Brotherhood vychází na Switch

Sympatická logická plošinovka Max: The Curse of Brotherhood vyšla na Xbox One už v roce 2013, jen aby se v následujících letech dostala i na ostatní platformy. A teď, na konci roku 2017, se dostává i na nejnovější herní konzoli Nintendo Switch. V tamním eShopu ji najdete za 375 Kč a můžete počítat i s funkcemi specifickými právě pro Switch.

Jízdní řád na další týden - PUBG a mosty v Portalu

A je to tady. Tedy skoro. Štědrý den se plíživě blíží a člověk by si řekl, že už i ten herní byznys si dá poslední týden pokoj. No, tak tedy nedá. Kdyby vám nestačila smršť malých nezávislých her, je tu ještě oficiální vydání plné verze jedné „poměrně“ populární multiplayerové hry a pak návrat Portalu, byť v poněkud netradičním formátu. Ale to už vám ukáže aktuální Jízdní řád, který pro vás sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

Červnový update Xbox One přináší spoustu vylepšení a Dark Souls zdarma v rámci Games with Gold

Zatímco PlayStation 4 už má svůj přelomový update, který zrušil množství omezení, za sebou, Xbox One se dočkal až nyní. Nový update kupříkladu umožňuje využití dvou externích úložišť a ruší nutnost mít placený Gold účet pro stažení a využití aplikací typu Twitch, HULU či HBO GO. Program her zdarma k placenému předplatnému Xbox Live (Games with Gold) už navíc funguje i na Xbox One.

E3 2013 výběr: nejzajímavější hry pro Xbox One

Zprávy z E3 budou ještě nějakou dobu po skončení výstavy utěšeně přibývat. Proto bude užitečné si zrekapitulovat nejzajímavější hry, o nichž byla během výstavy řeč, a měli bychom si je tedy pamatovat. Po E3 výběru zajímavých PS4 her je tu nyní výběr her, kterými chce Microsoft nalákat na Xbox One. Ono totiž, světe div se, kromě sledování televize a stříhání videí na Xbox One má jít i hrát! A věru platí, že i přes všechny "kontroverzní aspekty" je herní menu 13 titulů Xbox One pádným argumentem zvolit v konzolových válkách právě tuhle.

2,5D hopsačka Max: The Curse of Brotherhood vyjde na Xbox One

Microsoft to sice s nezávislými vývojáři na své tiskové konferenci na E3 nijak nepřeháněl, ale přeci alespoň něco málo ukázal. Tím málem byli hlavně kluci z maličkého studia Press Play, kteří kutí sympatickou logickou plošinovku Max: The Curse Brotherhood. Nejnovější počin dánských vývojářů je duchovním nástupcem Max: The Magic Maker a chystá se na Xbox Live Arcade pro Xbox One.

Bleskovky

  • 13. 5. 2014 - Členové Xbox Live Gold programu získají v červnu 2014 zdarma X360 tituly Dark Souls, Charlie Murder, Super Street Fighter IV: Arcade Edition a Xbox One hry Max: The Curse of Brotherhood s Halo: Spartan Assault.

Hodnocení Metacritic:
73/100