Mass Effect: Infiltrator
Věková dostupnost

Mass Effect: Infiltrator

Články

Ztraceno v procesu: o čem svědčí osekané části Mass Effectů?

Na jaře tohoto roku za sebou zavřela vrátka trilogie Mass Effect. Zakončila příběh Shepardovy záchrany galaxie, vyvolala salvy nevole, a s vypuštěním rozšířeného konce vyšuměla, aby uvolnila místo dalším makabrózním blockbusterům. Stejně zajímavá jako story o invazi Reaperů je však i jiná story – ta o tvorbě Mass Effectu a o všech prvcích, jež se ztratily v procesu tvorby.

Mass Effect Trilogy nebude obsahovat všechny DLC

Nedávno oznámená Mass Effect Trilogy kompilace, která by měla majitelům PS3 konečně zpřístupnit první Mass Effect, a obecně nabídnout v jednom balení všechny tři ME hry, je zatím obalena množstvím nevyjasněných otázek a neupřesněných termínů vydání. Zatímco v USA vyjde tato kompilace pro PC a Xbox 360 6. listopadu, termín vydání pro Evropu neznáme. A datum, kdy vyjde PS3 verze, to zatím visí ve vzduchu i pro Američany.

BioWare chystá další Mass Effect a zbrusu nový herní svět

Zatímco z BioWare odešli oba dva zakladatelé, aby se takříkajíc udělali znovu pro sebe a setřásli z mozků a těl únavu z dlouhé služby mnohdy nevděčnému hráčstvu, generální manažer BioWare Edmonton a Montreal, Aaryn Flynn, nastínil budoucnost BioWare, respektive sérií Dragon Age a Mass Effect.

Fight Club Special o sérii Mass Effect

To jsme jednou takhle odpoledne dostali chuť udělat něco jiného, než obvykle. Něco jiného, než jenom recenze, videorecenze, podcasty a témata, zkrátka takovou tu naší rutinu. Výsledkem zkoumání o tom, na co jiného vlastně máme chuť, je Fight Club Special, nepravidelný video-občasník, v němž se budeme věnovat vybrané hře, ale co nejvíce dopodrobna. V této době nemohla volba padnout na nic jiného, než sérii Mass Effect. Vyšlo zakončení trilogie, zakončení kontroverzní a bohaté na podněty, o nichž by se dalo namluvit a natočit desítky hodin materiálu. My jsme to nakonec vecpali do hodinky a půl dlouhého útvaru, v němž si Jaroslav Faltus, Alžběta Trojanová, Petr Poláček, Michal Němec - Mick the Mage (na Skypu) a Martin Bach povídají na vybraná témata nejenom o ME3, ale o celé trilogii, respektive jejích aspektech, kladech, záporech a provokacích.

Mass Effect: Infiltrator - ždímačka, nebo dobrá mobilní hra?

Hrám pro chytré telefony se na Games nevěnujeme pravidelně, ale občas musíme udělat výjimku. Doba je totiž neúprosná a na těch kapesních Bellových přístrojích se objevuje pěkná řádka her, nad nimiž se nedá mávnout rukou, protože jsou hezčí, propracovanější a zábavnější než Had. Patří k nim i Mass Effect: Infiltrator na iOS. Na první pohled jde o licenční odvar stejné kategorie jako horkou jehlou sešitá hra podle filmu. Na pohled druhý je to překvapivě dobrá střílečka propojená s „velkou hrou.“

Mass Effect: Infiltrator vypadá důstojně

Po včerejším oznámení jsou k dispozici první screenshoty z hraní Mass Effect: Infiltrator,...
Hodnocení Metacritic:
68/100