zavřít

Fight Club Special o sérii Mass Effect

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

To jsme jednou takhle odpoledne dostali chuť udělat něco jiného, než obvykle. Něco jiného, než jenom recenze, videorecenze, podcasty a témata, zkrátka takovou tu naší rutinu. Výsledkem zkoumání o tom, na co jiného vlastně máme chuť, je Fight Club Special, nepravidelný video-občasník, v němž se budeme věnovat vybrané hře, ale co nejvíce dopodrobna. V této době nemohla volba padnout na nic jiného, než sérii Mass Effect. Vyšlo zakončení trilogie, zakončení kontroverzní a bohaté na podněty, o nichž by se dalo namluvit a natočit desítky hodin materiálu. My jsme to nakonec vecpali do hodinky a půl dlouhého útvaru, v němž si Jaroslav Faltus, Alžběta Trojanová, Petr Poláček, Michal Němec - Mick the Mage (na Skypu) a Martin Bach povídají na vybraná témata nejenom o ME3, ale o celé trilogii, respektive jejích aspektech, kladech, záporech a provokacích.

Zúčastnění diskutéři všechny ME hry hráli a dohráli, takže si neberou servítky a probírají vše do titěrných detailů. Jinak řečeno, Fight Club Special o Mass Effect hrách je přímo prolezlý spoilery, je to jeden velký spoiler. A také pořádně velká nerdnovina, jak jsme zjistili při stříhání. Ale to už patří k věci. Pořád tedy po rozkliku sledujte pouze na vlastní nebezpečí a neříkejte, že jsme vás nevarovali. Co se dalších podobných speciálů týče, počkáme si na váš ohlas (v diskusi a slušně prosím) a na další vhodnou příležitost (Diablo 3? Max Payne 3?). 

Tagy: Fight Club Special

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.