Mario Kart 8

Mario Kart 8

Články

Best of 2014: Nejlepší závodní hra

Jak vlastně ten next-gen vypadá a na čem a s čím by se měl hrát? Zdánlivě nevinná kopa otázek, na kterou mají všichni miliardu zaručeně správných odpovědí. V prvním roce mezi starým a novým se např. u Electronic Arts natolik rozmysleli, že dokonce ani nevydali nové Need for Speed. Poprvé za dlouhou dobu jsme se tak loni nového dílu téhle série nedočkali, jakkoliv nám to firma vynahradila obludnou filmovou adaptací, která zabloudila do kin. Stejně tak opět nestihnul vyjít opravdu napjatě očekávaný Project CARS, zatímco Assetto Corsa verze 1.0 se vyloupla příliš pozdě až těsně před koncem roku.

Xbox One se bez Kinectu prodává v USA dvakrát lépe, na PS4 to pořád nestačí

Sony začala tuto generaci konzolí s PlayStation 4 tak dobře, že ji neohrozilo ani vydání Titanfall a zatím nestačí ani nabídka Xbox One bez Kinectu o 100 dolarů levněji. Microsoft se na svém webu chlubil, že v porovnání s květnem byly červnové prodeje Xbox One v USA více než dvojnásobné. Přesto to na sesazení PS4 z prvního místa nestačilo. Sony oznámila, že PlayStation 4 byla za červen opět prodávanější než Xbox One, což je statut, který Sony drží už šest měsíců.

Mario Kart 8 šlápne na plyn na konci května

Wii U je sice z pohledu 3rd party her spíše skomírající platforma, jenže Nintendo samo umí dělat špičkové hry a jednou z nich by měla být závodní arkáda Mario Kart 8, která konečně má datum vydání.

E3 2013 výběr: To nejlepší z E3 očima reportérů

Letošní E3 je definitivně za námi. Na Games jste si mohli přečíst souhrnné články o hrách, které nás na jednotlivých platformách zaujaly, ale teď přišel čas udělat za vším pomyslnou tečku. Pavel s Milošem se ještě jednou vrátili k hektickým dnům v LA a dali dohromady seznam toho nejlepšího, co na E3 2013 viděli, primárně se zaměřením na nové nebo kvalitou výjimečné značky.

Nintendo představilo na E3 Mario Kart 8, Donkey Konga a kupu dalších her

Pokud jste sledovali náš přímý přenos z posledního Nintendo Direct, víte sami dobře, že Nintendo vlastně v ničem nezaostalo za Sony, Microsoftem a dalšími firmami, které honosné a drahé E3 tiskovky uspořádaly. Jediný rozdíl byl v tom, že Nintendo se na konto své Direct „konference“ obešlo bez show. Co do počtu nebo atraktivity prezentovaných her nebyl rozdíl žádný. Pokud vám hry od Nintenda obecně nelezou pod čumák, asi váš názor představené a prezentované tituly nezměnily. Pokud dobré hry nebo konkrétně ty od Nintenda máte rádi, rozhodně jste si přišli na své.

Bleskovky

  • 31. 10. 2016 - Počet celosvětově prodaných kopií hry Mario Kart 8 se přehoupl přes 8 milionů.

  • 3. 4. 2015 - Mario Kart 8 obdrží 23. dubna rychlejší vozy (zdarma) a DLC v podobně osmi nových tratí, čtyř vozů a tří postav.

  • 18. 12. 2014 - EDGE vybralo hry roku 2014: 1. Bayonetta 2, 2. Dark Souls II, 3. Mario Kart 8.

  • 2. 12. 2014 - Nintendo vydalo nový systémový update (v5.3.1) pro WiiU, který vylepšuje stabilitu systému a opravuje chybu v Mario Kart 8.

  • 24. 11. 2014 - Nintendo: Mario Kart 8 v podstatě zdvojnásobilo náš byznys s WiiU.

  • 3. 11. 2014 - Video: Porovnání 30 a 60 FPS ve hře Mario Kart 8. Nezapomeňte si v nastavení změnit rozlišení kvality videa na "1080p60". 

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
88/100
Datum recenze:
22. května 2014
Recenze