Lords of the Fallen

Lords of the Fallen

Články

Lords of the Fallen vyjde na mobilních platformách se zjednodušeným konceptem

Akční RPG Lords of the Fallen z roku 2014 se dokázalo docela sympaticky inspirovat u Dark Souls a teď pokusí své štěstí na mobilech. Bohužel si ji tam ale nezahrajete v celé její šíři. I přes stejný název jde o jinou, značně odlišnou hru. Na rozdíl od propracovaného akčního RPG se dočkáte jen mechanicky jednoduchých soubojů jednoho na jednoho se třemi možnostmi činností.

Sci-fi RPG The Surge uvrhne hráče do světa před jeho zánikem

Deck13 před časem oznámili nové sci-fi RPG The Surge a první informace jsme se dozvěděli během letošního Gamescomu. A po několika měsících tvůrčího ticha se konečně dozvídáme něco bližšího - o soubojích, o světě a o zápletce hry.

Tomasz Gop opouští CI Games - nechce dělat Lords of the Fallen 2 pro širší publikum

Na pozadí tvorby Lords of the Fallen 2 to v CI Games asi trochu vře. Ze společnosti, kde pracoval jako výkonný producent dvojky, totiž odchází Tomasz Gop, který byl de facto mediální tváří prvního dílu. Důvodem odchodu, k němuž se rozhodl sám, jsou podle všeho neshody ohledně směřování hry, kterou chce mít zbytek City Interactive přístupnější většinovému hráči. Gop svůj odchod oznámil na Facebooku.

Lords of the Fallen se prodal skoro milion kusů, pokračování vyjde v roce 2017

Vývoj pokračování Lords of the Fallen zmínili tvůrci z CI Games už loni, ale šéf CI Games vývoj hry pro jistotu potvrdil i nyní. Dočkáme se jí sice až v roce 2017, ale fanoušci první hry si určitě rádi počkají. A že jich nebylo málo, jak prozradil Marek Tyminski britskému Eurogameru.

Pokračování akčního RPG Lords of the Fallen dorazí napřesrok, jednička vyjde i na tablety

Ačkoliv v říjnu vydané akční RPG Lords of the Fallen zatím nemá na konkurenci v sérii Dark Souls (Pavel Lordům v recenzi vlepil sedmičku), prodejní výsledky 700 tisíc udaných kopií nejsou nikterak marné a na příští rok se tak hra od Deck 13 dočká pokračování. Krom obligátního názvu Lords of the Fallen 2 zatím není mnoho známo o jeho detailech.

Černý pátek přináší slevy a výprodej her u většiny prodejců a na všech platformách

Díkůvzdání je sice tradiční americký (a kanadský) svátek, ale stejně ho řeší celý svět, protože hned po svátečním čtvrtku následuje hektický černý pátek plný výprodejů a masivních slev všeho a všude. Herní obchody (kamenné i digitální)  na celém světě nevyjímaje, čímž se vám snažím nenásilně naznačit, že nedlouho po konci masakrózních podzimních slev na GOG pořádají slevy a výprodeje ostatní obchody a digitální distribuce včetně Steamu, PSN, Origin, Xbox Live... Držte si tedy kreditky a peněženky, je to pořádná jízda.

Bleskovky

  • 12. 1. 11:47 - Jak jsou úspěšné hry Lords of the Fallen a Sniper Ghost Warrior? Tvůrci prozradili čísla

  • 1. 9. 2016 - Členové PS Plus programu obdrží v září Lords of the Fallen (PS4), Journey (PS4, PS3), Prince of Persia: The Forgotten Sands (PS3), Datura (PS3), Badland (PSV, PS4, PS3) a Amnesia: Memories (PSV).

  • 23. 2. 2016 - Potvrzeno: Členové Xbox Live Gold programu získají v březnu 2016 zdarma Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (XOne), Lords of the Fallen (XOne), Supreme Commander 2 (X360, Xone) a Borderlands (X360, XOne).

  • 20. 2. 2016 - Neoficiálně: Členové Xbox Live Gold programu získají v březnu 2016 zdarma Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (XOne), Lords of the Fallen (XOne), Supreme Commander 2 (X360) a Borderlands (X360).

  • 21. 5. 2015 - Firma CI Games oznámila GOTY edici hry Lords of the Fallen, která dorazí do obchodů na konci června.

  • 16. 12. 2014 - CI Games vydá v příštím roce mobilní verzi Lords of the Fallen.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
4. listopadu 2014
Recenze