Kirby Star Allies

Kirby Star Allies

Články

5 (zdánlivě) dětských her s tématem Cthulhu

Tak tohle vás možná překvapí!

Hořící pneumatiky, Rudá planeta i spokojené farmaření - tento týden má mnoho tváří

Tenhle týden možná neobsahuje velká jména, ale rozhodně v něm není nouze o zajímavé hry. Ostatně, podívejte se na video, které pro vás sestříhal a namluvil Honza Vondrášek. Čeká vás třeba návrat skvělých závodů Burnout Paradise, budovatelské strategie z Marsu a nebo hodně zajímavý experiment The Council. Nejde ale o jediné tituly, přesvědčte se.

Nintendo Switch letos čeká i tenis s Mariem, plošinovka Kirby, Donkey Kong a spoustu dalších

Delší dobu spekulovaný „pořad“ Nintendo Direct dnes konečně dorazil. Je tedy kratší, než bývá zvykem, ale o to víc je plný zajímavých novinek. Až na pár výjimek (jako třeba oznámení Dark Souls Remastered) se všechny týkají konzole Switch a toho, co na ní letos vyjde.

Kirby a Yoshi dorazí příští rok na Switch ve dvou kooperačních plošinovkách

Na Nintendo Switch se příští rok chystají dvě pohádkové plošinovky, které se navzdory prvnímu vizuálnímu dojmu chlubí zajímavými herními mechanikami. Ani jedna z nich sice zatím nemá oficiální název, ovšem vám i mně nejspíš stačí zmínit jména hlavních hrdinů, abychom byli doma. Jedním z nich je hladový růžový blob Kirby, tím druhým zase velkonosý rozkošný dinosaurus Yoshi.

Bleskovky

  • 20. 3. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 11. týdne roku 2018: 1.Burnout Paradise Remastered, 2. Kirby Star Allies, 3. FIFA 18.

Hodnocení Metacritic:
73/100