Killing Floor 2
Věková dostupnost

Killing Floor 2

Články

Killing Floor 2 nekončí. Právě naopak, dostává nekonečný mód

Killing Floor 2 má mnoho lichotivých přízvisek. Brutální řezničina. Totální masakr. Necenzurované násilí. Co na tom, že se od svého mnohem staršího předchůdce nijak výrazně nelišila, když krvavé kosení zombíků neztratilo nic na své atraktivnosti. Své vám o tom poví Ondra v pochvalné recenzi, pokud jste o Killing Floor 2 ještě nezavadili. Pokud jste již měli tu čest a hledáte důvod, proč se vrátit, Tripwire Interactive vám ho dávají ve formě nového módu a dalšího obsahu.

V červnu je na PS Plus zdarma řezničina Killing Floor 2 a adventura Life is Strange

Měsíc se s měsícem sešel, a tak nastává čas na nějaké ty hry zdarma. Tedy jste-li hrdými členy klubu PlayStation Plus. V červnu se na hlavní konzoli od Sony sešly dva dost možná největší protiklady herních žánrů – brutální střílečka Killing Floor 2 a povedená příběhová adventura Life is Strange. Ty jsou na PS4 díky Cross-buy doplněny ještě rogue-like střílečkou Neon Chrome.

Killing Floor: Incursion vás zahltí zombiemi ve virtuální realitě Oculus Riftu

Sérii Killing Floor brzy obohatí další přírůstek, o plnohodnotné pokračování s trojkou na konci se však nejedná. Tripwire Interactive oznámili VR titul Killing Floor: Incursion, kterou vyvíjí primárně pro Oculus Rift a především exkluzivně pro jeho pohybový ovladač Oculus Touch. Kromě změny ovládání, ale ostatní prvky série zůstávají na svém místě - pořád jsou tu bizarní zombíci, spousta krve a frenetická akce.

Killing Floor 2 vtrhla na Steam s early access verzí a třemi úrovněmi

Šílená, krvavá, zabijácká, hororová, zombíky zamořená, kooperací okořeněná. Asi by mne napadlo ještě pár dalších adjektiv, které se vztahují ke Killing Floor 2, ale jsem si celkem jistý, že jste si už obrázek udělali. Studio Tripwire PC verzi hry vydalo v rámci early accessu na Steamu a nabízí na ochutnávku už poměrně slušnou porci z jejího brutálního, ale podle nového traileru i zábavného obsahu.

Zombie akce Killing Floor 2 se pokusí navázat na úspěch jedničky už 21. dubna

Vývojáři ze studia Tripwire Interactive konečně oznámili, kdy překlopí svou střílečku Killing Floor 2 z early acces verze do verze plné. Dojde k tomu už 21. dubna, kdy hra krom PC (Windows, Linux) vyjde i ve verzi pro konzoli PS4.

V Killing Floor 2 si můžete zahrát kopanou s vnitřnostmi

Následující video určitě nepouštějte komukoli, kdo hry považuje paušálně. Opravdu ho nepřesvědčíte o opaku. Tripwire Interactive se totiž v prvním ze série dokumentů z vývoje věnují krvi, masu a celkové tkáňové dekonstrukci v zombie akci Killing Floor 2. Jak se dá čekat, výsledek je mlaskavý, nechutný, plný hemoglobinu a v celkové splatterové nadsázce zábavný.

Bleskovky

  • 10. 7. 2020 - Epic Games Store rozdává tři hry. Těšte se na Torchlight II

  • 31. 7. 2017 - Xbox One X verze hry Killing Floor 2 poběží v nativním rozlišení 1800p.

  • 27. 7. 2017 - Killing Floor 2 dorazí na Xbox One a Xbox One X 29. srpna.

  • 31. 5. 2017 - Update: Členové PS Plus programu obdrží v červnu Life is Strange (PS4), Killing Floor 2 (PS4), Abyss Odyssey (PS3), WRC 5:World Rally Championship (PS3), Neon Chrome (PSV, PS4)a Spy Chameleon (PSV). (+video)

  • 24. 3. 2017 - Tento víkend si můžete na Steamu zdarma zahrát hru Killing Floor 2, která před pár dny obdržela nový obsah. A pokud se vám hra zalíbí, lze ji pořídit za 13,49 € (= s 50% slevou).

  • 14. 11. 2016 - Vývoj PS4 a PC verze Killing Floor 2 je dokončen, hra dorazí do obchodů 18. listopadu. Počet zakoupených kopií v rámci Steam Early Access překonal milion kusů.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
8. prosince 2016
Recenze