Joint Task Force

Joint Task Force

Články

Joint Task Force hotova, chystá se demo

Na oficiálních stránkách projektu Joint Task Force vývojářského týmu Most Wanted Entertainment se objevila informace, která jistě potěší všechny, kteří si tuto 3D real-time strategii chystají pořídit, a to, že je hra konečně hotova a míří do obchodů.

Joint Task Force - exkluzivní dojmy

Zpočátku nás hraní této RTS zaujalo svým realistickým modelem poškození a pak se k tomu ještě přidal systém přivolávání jednotek, vliv náhody či působení válečných reportérů. V první linii pro vás ale natáčelo jen TISCALI.

O válečné RTS Joint Task Force

Přibližně přede dvěma lety začali vývojáři z Most Wanted Entertainment pracovat na moderním válečném real-time takticko-strategickém projektu s názvem Joint Task Force a teď se jejich dílo chýlí ke konci (předobjednávka na TISCALI Gameshopu).

Joint Task Force postihl odklad, nové obrázky

Společnost HD Publishing dnes oznámila, že se real-time strategie Joint Task Force studia Most Wanted Entertainment dostane na pulty obchodů až letos na podzim.

Joint Task Force - obrázky a podrobnosti

O zrodu této nadějné real-time strategie se ví od začátku dubna a tento týden jsme o ní z flashové stránky maďarského Mithisu zjistili více informací, které doprovodily další působivé screenshoty, byť některé jste mohli vidět už na scanech. Jak pravil generální tajemník OSN Kofi Annan, pokud v řešení konfliktů selže diplomacie, použití síly může být legitimním prostředkem k nastolení míru.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
25. září 2006
Recenze