zavřít

Joint Task Force hotova, chystá se demo

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiálních stránkách projektu Joint Task Force vývojářského týmu Most Wanted Entertainment se objevila informace, která jistě potěší všechny, kteří si tuto 3D real-time strategii chystají pořídit, a to, že je hra konečně hotova a míří do obchodů.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Tam by měla dorazit už v září. U nás bude k dostání také, dokonce s českými titulky. Předobjednat si ji můžete na TISCALI Gameshopu.

Vlastně pro vás máme ještě jednu dobrou zprávu. Sierra se totiž chystá příští týden, konkrétně v úterý 22. srpna, vydat hratelné singleplayerové demo Joint Task Force. Kdybyste se ho náhodou nemohli dočkat, můžete si zkrátit dlouhou chvíli prozkoumáváním dalších, nově spuštěných (flashových) oficiálních stránek. Více se o této hře můžete dozvědět z našich nedávných dojmů.

zdroj: Bluesnews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.