zavřít

Joint Task Force postihl odklad, nové obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost HD Publishing dnes oznámila, že se real-time strategie Joint Task Force studia Most Wanted Entertainment dostane na pulty obchodů až letos na podzim.

Jde tak o určité opoždění vůči původně předpokládanému termínu. Vydavatelem bude společnost Vivendi Games. Dále tisková zpráva uvádí, že vám Joint Task Force bude moci nabídnout precizně propracované zbraně, vozidla i vybavení, k čemuž přispěly licenční smlouvy uzavřené s několika předními výrobci vojenské techniky. V naší galerii dnes můžete najít také sadu čerstvých ukázek


Joint Task Force zachycuje ne až tak nepravděpodobnou blízkou budoucnost. Děj se bude odehrávat v roce 2007. Půjde o to, že v zájmu potlačení neustále narůstajícího terorismu, diktátorů a povstalců ve světě vytvoří státy západních zemí ultramoderní elitní vojenskou jednotku JTF, jejíž velení připadne hráčům.

Podle preview magazínu Gamespy se zdají být přednostmi této hry zejména rozsáhlá kampaň a způsob rozvoje postaviček, které budou získávat zkušenosti na bitevním poli, což zvýší jejich efektivitu v dalších akcích. Když postavička dosáhne určité (čtvrté) úrovně, stane se z ní "hrdina", jehož výhoda spočívá v možnosti použití dalších zbraní nebo speciálního vybavení. Jednotky bude vhodné si chránit. Zajímavou myšlenku Joint Task Force v sobě prý nesou NPC reportérů, kteří budou zachycovat dění na bojišti a zprostředkovávat jej světu. Běda tedy, když při svých misích provedete nějakou nepředloženost, třeba že zabijete civilistu, zničíte kostel, nepovede se vám zachránit rukojmí nebo tak něco. Rozhodně nepočítejte s tím, že se to ututlá, načež hrozí, že se světové mínění obrátí proti vám. JTF bude jinak obsahovat i multiplayer.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.