Iron Storm

Iron Storm

Články

Iron Storm - rozhovor

Válečná first-person střílečka Iron Storm se u nás prodává od konce minulého týdne, a tak jsme vyzpovídali její tvůrce z francouzských Wanadoo o všem, co nás na alternativní historii ve hře zaujalo.

Růžový panter a Iron Storm CZ v obrazech

Svérázná postavička Růžového pantera známá z mnoha komiksových časopisů, ale také kreslených filmů, nás hodlá překvapit svými novými dobrodružstvími tentokrát v počítačové hopsačce (jak jinak než vtipné) s názvem Růžový panter: Honba za pokladem.

Exkluzivní obrázky z české verze Iron Storm

Po Age of Mythology a HoMM IV: Gathering Storm z minulých dnů vám nabízíme exkluzivní sadu prvních obrázků i z Iron Storm od CD Projektu, které mají opět za úkol předvést, jak hra vypadá v českém překladu, který čítal jen 25 stran textu, což je pro zajímavost stokrát méně než třeba v Icewind Dale II.

Iron Storm a Grand Theft Auto: Vice City gold

Mezi nové tituly, na které se můžeme v nejbližší době těšit, přibylo dnes pokračování slavné série Grand Theft Auto: Vice City.

Tennis Master Series, G.I.Combat, Iron Storm

Nedělní siestu si můžete zpestřit například příjemnou procházkou.

Iron Storm - první dojmy

Píše se rok 1964 a první světová válka stále neskončila. Vojáci bojující v zákopech už toho mají dost, ale celou situaci máte šanci zvrátit přímo vy v akční hře Iron Storm, jejíž demo jsme otestovali.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
69/100
Datum recenze:
6. listopadu 2002
Recenze