zavřít

Exkluzivní obrázky z české verze Iron Storm

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po Age of Mythology a HoMM IV: Gathering Storm z minulých dnů vám nabízíme exkluzivní sadu prvních obrázků i z Iron Storm od CD Projektu, které mají opět za úkol předvést, jak hra vypadá v českém překladu, který čítal jen 25 stran textu, což je pro zajímavost stokrát méně než třeba v Icewind Dale II.

Tato first-person střílečka z období první světové války vyjde v ČR začátkem prosince v částečně lokalizované verzi, což není způsobeno tím, že by si někdo chtěl ulehčit práci, ale na žádost vydavatele z francouzských Wanadoo. Ve hře je totiž dabing zčásti anglicky, německy a rusky, což by kompletní české namluvení nabouralo, takže lokalizace Iron Storm se týká jen titulků.


nové obrázkykompletní galerie

V první české recenzi od nás získal Iron Storm hodnocení 78% a ostatní magazíny ve světě hru oznámkovaly v podobném duchu - GameSpot (70%), GamesDomain (80%), ActionTrip (81%), GamersHell (72%), GameZone (72%), PC.IGN (80%) a GameSpy (54%). Pokud jste to sami nepoznali, tento týden zdobí logo Tiscali Games depresivní mraky a jeden voják právě z Iron Storm (thx to ACE), o němž si budeme povídat v rozhovoru s tvůrci hry již brzy.
zdroj: CD Projekt

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.