zavřít

Iron Storm a Grand Theft Auto: Vice City gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mezi nové tituly, na které se můžeme v nejbližší době těšit, přibylo dnes pokračování slavné série Grand Theft Auto: Vice City.

zdroj: Archiv Řada neoficiálních zpráv (nebo přání?) říká, že příští rok se dočkáme i verze pro PC stejně jako u třetího dílu, ale zatím to nikdo oficiálně nepotvrdil ani nevyvrátil. Majitelé PlayStation 2 se každopádně mohou na své město z osmdesátých let těšit v Evropě 8.listopadu, v USA dokonce o týden dříve. Více informací o Vice City jsme psali zde nebo zde.

zdroj: Archiv I DreamCatcher se nechal slyšet, že jeho válečná akční hra Iron Storm pro PC je rovněž hotova. Hráč se dostane zpět do roku 1964, ale místo skutečných historických událostí se mu otevírá alternativní svět, který není ani o píď lepší. Vlastně je takový, jako by možná byl v případě že by první světová válka nikdy neskončila. Nenechte se však zmást, nepůjde o akci z tohoto období, právě díky historické nevěrohodnosti se tvůrci mohli dosyta vyřádit na událostech, zbraních a vůbec technice, které nebyla, ale být mohla. A že jde za války vývoj v této oblasti kupředu rychleji, asi není třeba zdůrazňovat. Pozitivní zprávou také je, že se hra dočká u CD Projektu české lokalizace. Ve světe si ji mohou zahrát již za šest dní, více se dočtete v našich prvních dojmech z dema.

zdroj: Gamespot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.