Hitman: Absolution

Hitman: Absolution

Články

Na konzole brzo vyjde remaster Hitman: Blood Money a Absolution

Hitman 2 je venku už nějaký ten pátek a hrozí tedy, že ho máte dávno prozkoumaný křížem krážem. V takovém případě je možná načase vrátit se ke starším kouskům, které platí za ty lepší z dlouhé řady titulů neumírající série. IO Interactive pro tyto účely připravilo malou kolekci dvou her s vyhlazovací péčí.

HádejHru: otestujte své znalosti série Hitman

Od chvíle, kdy jsme se probudili v podzemí sanatoria a zjišťovali, co jsme vlastně zač, uplynulo již mnoho let. Za tu dobu jsme viděli holohlavého agenta v několika hrách a dvou celovečerních filmech. Než se ale 47 dostal tam, kde je dnes, musel ujít dlouhou cestu. Všechny její zásadní momenty si teď můžete připomenout v kvízu, který vaše znalosti série Hitman pořádně prověří. Pamatujete si všechny kroky na jeho dlouhé cestě a nebo máte v paměti především poslední díly?

Zesnulého Walkera střídá v roli filmového Hitmana Rupert Friend

Je to skoro přesně rok, co jsme vás informovali o tom, že v nadcházejícím filmu na motivy Hitmana ztvární hlavní roli Paul Walker, známý z Rychle a zběsile. Walker bohužel nedávno zemřel při autonehodě, což má za následek nejen odklad a předělání roztočeného Rychle a zběsile 7, ale také hledání nového herce do role plešatého Hitmana. Hledání už podle všeho skončilo a známého nájemného vraha by si měl střihnout Rupert Friend.

IO Interactive masivně propouští, budoucnost leží jen v Hitmanovi

Dánští vývojáři z IO Interactive hlásí ztráty. Oficiální prohlášení zní: „V IO Interactive právě spouštíme významné změny, abychom upevnili svou pozici na trhu, který se stává velmi proměnlivým. Hannes Seifert, bývalý šéf produkce, přebírá pozici šéfa studia“. Připomeňme, že IO Interactive stojí za sérií Hitman, ale má na kontě i akce s duem zabijáků Kane & Lynch a Mini Ninjas.

Tomb Raider a Sleeping Dogs nesplnily plán, Squeenix čeká obrovské ztráty

(Aktualizováno v 16:09) Přichází těžké časy na japonský Square Enix. Finanční zpráva vydaná k ukončení fiskálního roku (31. března) je cokoliv, jen ne optimistická. Odhady prodejů klesly ze 150 miliard jenů na 145 miliard a předpokládaná celková ztráta se prohloubila na zarážejících 13 miliard jenů (počítalo se s 3,5 miliardami). Samotná zpráva o těchto změnách hovoří následovně...

Hitman film utržil 100 milionů $, další by ale měl být hlavně lepší

Na CSFD má filmové zpracování Hitmana od uživatelů 61 % na IMDB pak 6,2/10, což u mě tak nějak značí, že to nebyl úplný průšvih, ale vidět nutně ten film opravdu nemusím. Filmový průmysl má podle mě dost vlastních agentů a lepších, než aby musel prznit ty videoherní. Filmaři to však vidí trošku jinak, možná optikou zelených papírků, takže se rozhodli holohlavého borce, nyní již bez čárového kódu na zátylku, zatáhnout před kameru ještě jednou. A prý i lépe, protože jinak si záměr s „rebootem“ filmového Hitmana nedokážu moc vysvětlit.

Bleskovky

  • 11. 2. 2016 - Dalším zpětně kompatibilním Xbox One titulem se stane Hitman Absolution.

  • 18. 2. 2015 - Aktuální Humble Bundle nabízí za Vámi zvolenou cenu Hitman: Absolution, Hitman GO a Supreme Commander 2. Pokud dáte více než 6,9$ získáte navíc Thief, Murdered: Soul Suspect a Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut. V případě příspěvku vyšším než 15$

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Datum recenze:
18. listopadu 2012
Recenze