Highland Warriors

Highland Warriors

Články

3D RTS Highland Warriors je hotova

Těsně před koncem roku se může zdát, že se všichni rozhodli strávit posledních pár dní a hodin místo v práci příjemným odpočinkem a přípravami na oslavy přivítání nadcházejícího roku 2003.

Highland Warriors - první dojmy

Měli jsme možnost vyzkoušet si novinářskou verzi nadcházející 3D real-time strategie Highland Warriors z prostředí středověkého Skotska a nyní se s vámi můžeme podělit o své zážitky z hraní.

Highland Warriors opět v akci

Právě nám od vývojářů z Data Becker dorazil nový balíček screenshotů pořízených z jejich připravované historické real-time strategie s názvem Highland Warriors.

Highland Warriors až v březnu

Spolu s balíkem nových obrázků ze středověké RTS Highland Warriors a příslibem, že během pár dnů si na Tiscali budete moci přečíst první dojmy z novinářské preview verze této hry, pro vás ale máme také trošku nepříjemnou zprávu, která se týká dalšího odložení projektu.

Highland Warriors a klan MacKay

Highland Warriors, historická strategická hra z dílen společnosti Data Becker, sice nepatří mezi extra očekávané tituly, nicméně zatracovat ji ještě dřív, než se skutečně objeví, by nebylo vhodné a ani dobré.

Highland Warriors, Am.Conquest, Asheron 2

Termín vydání historické strategie Highland Warriors z dílny německých Data Becker se blíží a možná právě proto je naše galerie čím dál častěji obohacována o další obrázky.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
58/100
Datum recenze:
31. ledna 2003
Recenze