zavřít

3D RTS Highland Warriors je hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Těsně před koncem roku se může zdát, že se všichni rozhodli strávit posledních pár dní a hodin místo v práci příjemným odpočinkem a přípravami na oslavy přivítání nadcházejícího roku 2003.

Data Becker Corp. však všem fanouškům jejich historické 3D real-time strategie Highland Warriors od Soft Enterprises dávají ještě jeden důvod k oslavám, neboť tento titul dospěl do gold fáze a je tedy na cestě do obchodů. Tam by měl dorazit někdy na začátku února 2003.

Máte-li volnou chvilku, zavítejte také do naší galerie, kde jsou dnes k vidění některé další ukázky ze hry Highland Warriors. Nejde o obyčejnou sadu obrázků, nýbrž o sadu vánoční, kterou tvůrci věnovali svým příznivcům jako dárek pod stromeček.


nové obrázkykompletní galerie

Jak víte z mnoha předchozích zpráv věnovaných tomuto titulu, děj vás zavede do časů minulých na území Anglie a Skotska. Stanete přímo ve středu bojů o drahocennou zemi mezi vojsky Angličanů a bojovníky skotských klanů. Seznámíte se s několika skutečnými historickými postavami - William Wallace, Robert de Bruce, král Edward I. Těšit se můžete na skvělou grafiku podporovanou tzv. Atlas 3D grafickým enginem vyvinutým speciálně pro tuto hru jejími tvůrci, Soft Enterprises.
zdroj: PR, homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.