zavřít

Highland Warriors a klan MacKay

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Highland Warriors, historická strategická hra z dílen společnosti Data Becker, sice nepatří mezi extra očekávané tituly, nicméně zatracovat ji ještě dřív, než se skutečně objeví, by nebylo vhodné a ani dobré.

Do naší galerie jsme dnes mohli přidat další várku nových screenshotů, které jsou tentokrát věnovány jednomu z klanů - MacKayů.


nové obrázkykompletní galerie

O klanu MacKayů toho není příliš mnoho známo. Snad jen to, že jeho vůdci jsou kouzelníky ovládajícími magické síly, které dokáží změnit nejen vůli lidí, ale také směr událostí. Tento klan má moc své nepřátele zničit ještě dřív, než vůbec začne bitva. Zjevují se coby horda válečníků vystrojených maskami z lebek, s okultními kresbami na tvářích, kostěnými šperky a koňskými usněmi. Své nepřátele potírají kouzly, jež vyvolá jejich vůdce a neviditelní válečníci zatím zasadí prudké smrtelné rány. I když se zdá být jejich síla přímo strhující, dobře trénovaná a obrněná armáda je i tak může přemoci.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.