Highland Warriors až v březnu
zdroj: tisková zpráva

Highland Warriors až v březnu

4. 12. 2002 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Spolu s balíkem nových obrázků ze středověké RTS Highland Warriors a příslibem, že během pár dnů si na Tiscali budete moci přečíst první dojmy z novinářské preview verze této hry, pro vás ale máme také trošku nepříjemnou zprávu, která se týká dalšího odložení projektu.

Highland Warriors vyvíjená německým studiem Data Becker tedy nevyjde v původně plánovaném lednu 2003, ale až v březnu. Oznámila to ve svém oficiálním prohlášení společnost Novalogic, která vedle Data Becker a SE-Games bude hru vydávat v Británii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Zdá se, že o tento titul jeví vydavatelské společnosti opravdu velký zájem, protože do francouzsky mluvících oblastí světa se hra dostane díky Ubisoftu, Benelux zajistí Infogrames (pouze francouzskou verzi) a do Skandinávie poputují Highland Warriors s Electronic Arts. Jak to bude s vydáním v Čechách, ale zatím není známo. Žádné bližší informace o důvodech, které vedly k odložení této hry ze skotské historie, jsme se bohužel z oficiální zprávy nedozvěděli. A zde je krátký úryvek z chystaného článku:
    Každý z venkovanů, vykonávající po delší souvislou dobu nějakou profesi - dřevorubec, farmář, horník, apod. - může dospět do takové fáze, kdy na vás padne rozhodnutí, zda mu umožníte povýšení na mistra. Výhodu to má takovou, že mistr svého řemesla vykonává za stejný časový úsek více práce, nebo jinak řečeno, maká rychleji než jiní. To se určitě hodí, pokud ho v takové profesi hodláte udržet. Když byste totiž mistra dřevorubce převeleli na jinou práci, nebude ze sebe vydávat výkony jako ostatní již zaběhlí dělníci v takovém oboru... [více už brzy]
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články