Hidden & Dangerous 2

Hidden & Dangerous 2

Články

Redakční anketa: 15 nejlepších českých her

Máme rádi české hry. Rádi o nich informujeme, rádi je hrajeme, a tak nás napadlo, že by nebylo od věci zjistit, které z nich jsou u nás v redakci ty nejopěvovanější. Každý z nás dal dohromady vlastní žebříček deseti nejoblíbenějších her. Šest vzniklých žebříčků jsme následně porovnali, obodovali a vytvořili z nich jeden redakční výběr toho nejlepšího, co nám za svou historii dala česká scéna.

České taktické akce Hidden & Dangerous 1 a 2 vyšly konečně v digitálních verzích na GOG

GOG mi dělá radost už od svého založení v roce 2008 a poslední dobou přidává jednu digitální exkluzivitu za druhou. Po nedávných hrách jako SWAT 4 či prvních dvou Caesarech tu máme digitální premiéru dvou českých klasik: Hidden & Dangerous a jeho pokračování Hidden & Dangerous 2 včetně datadisku Sabre Squadron.

Rozhovor o Hidden & Dangerous 2 datadisku již brzy

Do vydání datadisku Sabre Squadron pro taktickou týmovou akci Hidden & Dangerous 2 zbývá už jen pár dnů, oficiální termín pro Velkou Británii zní 21.

Obrázek z Hidden & Dangerous 2 datadisku

Ačkoli podrobnosti o náplni datadisku Sabre Squadron pro Hidden & Dangerous 2 víme už týden (info), teprve dnes ho distributor Gathering ohlásil oficiální cestou a také uvolnil první screenshot se západem slunce v Libyi.

Hidden & Dangerous 2 - návod 3.část

Závěrečný díl žádaného návodu vás provede poslední třetinou misí Hidden & Dangerous 2 v Alpách nebo Československu. Užitečným pomocníkém jistě opět budou mapky se zakreslením všech důležitých úkolů.