Gemini Rue

Gemini Rue

Články

Čtenářský GamesPlay: Adventurní sběr

V sérii našich Gamesplay videí se vám snažíme ukazovat a představovat zajímavé hry snad všech žánrů od strategií přes RPG a sportovní až po hry závodní. Letmý pohled na seznam her, které už jsme hráli a vysílali, ale naznačuje, že jeden žánr přeci jenom soustavně vynecháváme – adventury. Naštěstí máme čtenáře/diváka Martina Fialu, který dnes přijde do studia, aby za nás tento nedostatek odstranil a zahrál si hned několik kvalitních adventur, které v uplynulých měsících (letech) vyšly. Pohodlně se usaďte, tohle bude pořádná adventurní jízda.

K Vánocům předplatné Levelu nebo kolekci 15 čísel

Řešit vánoční dárky na poslední chvíli se nemusí vyplatit. V obchodech jsou větší fronty, zboží je probrané a internetové obchody nestíhají. My vám ale nabízíme jeden zaručený tip, který vám může letošní Vánoce zachránit.

GOG spustil podporu Linuxu s předstihem a se slevami

Poláci z GOG.com nám zase dělají radost. Na E3 oznámili spoustu věcí a jednou z nich bylo rozšíření GOG o další platformu. Po Windows a Macu je tak na řadě Linux, do kterého se pomaloučku začíná odvažovat víc a víc vývojářů. Podpora Linuxu měla na GOG přijít někdy na podzim, zhruba se stovkou her. Pánové z Polska jsou ale rychlíci - v současné chvíli mají padesát her a všechno ostatní je připraveno. Asi si tedy V GOG řekli proč zdržovat start a jen čekat, než se podaří dodělat podporu pro dalších padesát her a rovnou vše spustili.

LEVEL vychází i v elektronické verzi!

Už od pátku je na stáncích po celé České (na Slovensku od pondělí) republice nový LEVEL 236 s Edwardem Kenwayem na obálce a plnou hrou Trine 2: Complete Story zdarma. O tom už jste asi slyšeli. Pokud ne, přečtěte si tento článek. O čem jste ale dost možná ještě neslyšeli, je elektronická verze Levelu. Začala vycházet minulý měsíc společně s číslem 235, a protože jde podle našeho názoru o zprávu, která si zaslouží speciální pozornost (jde o první e-časopis o hrách v ČR), trochu se o ní rozpovídáme.

Vychází LEVEL 235 s plnou hrou Gemini Rue v češtině

Už jste se dostatečně nabažili pohledem na obálku Levelu 235? Výborně. Pochvalte ji na dálku Memorymu, ať se může poplácat po svých rachitických rukách kovaného grafika, a hned poté se můžete pustit do následujícího textu, který představuje to nejzajímavější, co LEVEL 235 nabízí ke čtení. A k hraní, samozřejmě.

Nezávislý rozcestník: Cyberpunk's NOT Dead!

Všímáte si, že se vracíme ke kyberpunku? Ragnar Tørnquist vyvíjí nový Dreamfall. Shadowrun se vrací! Cyberpunk 2077 od našich sousedů z CD Projekt RED slibuje něco nevídaného... A tím to ani zdaleka nekončí. Ještě tu jsou mladší a šílenější tvůrci, kteří se nebojí fetovat, onanovat s commodorem, posílat vládu a korporace do horoucích pekel, pankáčsky všecky hackovat a živelně se radovat... Cyberpunk's NOT Dead! Už je to tak.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
21. března 2011
Recenze