Gang Beasts
Věková dostupnost

Gang Beasts

Články

Lednové recenze na Games.cz: To nejlepší je to staré

Když osvědčená kvalita válcuje novinky

Ulovte si levné Gang Beasts a Everything na Humble Bundle

Humble Double Fine Presents Bundle nabízí sbírku her nikoliv přímo od týmu Tima Schafera, nýbrž těch, které pod sebou sdružuje v rámci svého vydavatelství pro nezávislé vývojáře. Namísto Broken Age nebo remasteru Grim Fandango si tak za přátelsky nízkou cenu můžete pořídit třeba hravou hudební hříčku Gnog anebo umělecký simulátor vesmíru Everything.

Nejprodávanějšími PS4 hrami za prosinec jsou FIFA 19 a PUBG. Red Dead propadlo

Kdybych měl zkusit odhadnout pět nejprodávanějších her prosince na konzoli PlayStation 4, vyšel by mi jen jediný tip. Sony se pochlubila žebříčkem dvaceti nejprodávanějších her, který obsahuje překvapivé tituly na ještě překvapivějších místech. Počty prodaných kusů bohužel chybí, ale i tak nám nad pořadím některých položek zůstává rozum stát.

Vychází roztomilá ulítlost Gang Beasts, ve které musíte masakrovat kamarády

Gang Beasts na první pohled působí trochu jako rozkošně animovaná verze Člověče, nezlob se!, ale nenechte se zmýlit. Ve skutečnosti jde o vcelku brutální záležitost, plnou rvaček jako vypůjčených z hospod čtvrté cenové při zavíračce. Zkuste si mít koordinované pohyby, když máte tělo vyrobené z želatinové hmoty a druhá podobná masa připomínající gumového medvídka se vás snaží strčit pod vlak! 

Bleskovky

  • 2. 6. 2020 - Studio Double Fine po odkoupení Microsoftem utlumí vydavatelskou činnost

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
24. ledna 2022
Recenze