Máte námět či připomínku? Napište nám
Ulovte si levné Gang Beasts a Everything na Humble Bundle
zdroj: Archiv
Novinky

Ulovte si levné Gang Beasts a Everything na Humble Bundle

17. 1. 2019 10:14 | autor: Šárka Tmějová |

Humble Double Fine Presents Bundle nabízí sbírku her nikoliv přímo od týmu Tima Schafera, nýbrž těch, které pod sebou sdružuje v rámci svého vydavatelství pro nezávislé vývojáře. Namísto Broken Age nebo remasteru Grim Fandango si tak za přátelsky nízkou cenu můžete pořídit třeba hravou hudební hříčku Gnog anebo umělecký simulátor vesmíru Everything.

V základním balíčku za jeden dolar na vás číhá relaxační simulátor přírody Mountain od Davida O‘Reillyho, minimalistická abstraktní plošinovka s melancholickým elektronickým hudebním doprovodem 140 a logická hříčka Thoth od totožných autorů ze studia Carlsen Games.

Pokud přihodíte víc, než v průměru zaplatili ostatní hráči, což bylo v době psaní článku něco přes 160 korun, získáte roztomile vtipný Gnog o ulítlých hračkách, který nabízí reaktivní soundtrack, a dokonce i podporu VR headsetů.

K němu Double Fine přidali ještě Escape Goat 2, kde skutečně hrajete za trochu ujetou fialovou kozu na výpravě za záchranou jejích zvířecích přátel. Společnost vám během putování dělá ještě myška, která sice neumí tak dobře skákat, zato se dostane do jinak nepřístupných míst.

zdroj: Archiv

Za deset dolarů pak dostanete Gang Beasts, hříčku stavějící na lokálním multiplayeru, která se stala hitem každé hráčské párty. S kamarády se ujmete rolí želatinových panáků a navzájem se snažíte kuriózními způsoby zlikvidovat. Ať už své přátele strčíte pod vlak, shodíte je z plošiny na mytí oken, nebo je pošlete do hejna cirkulárek, nudit se určitě nebudete.

Vedle Gang Beasts Double Fine nabízí ještě Everything od výše zmíněného Davida O’Reillyho. Věrně názvu se v něm můžete stát čímkoliv, co na obrazovce vidíte. Banánem, žirafou, Měsícem, nebo klidně celou galaxií. Jde o záležitost jak zábavnou, tak i trochu filozofickou, kde můžete strávit až překvapivě mnoho hodin.

Co se dělení peněz typického pro Humble Bundle týče, tentokrát můžete přispět na charity: water, neziskovou organizaci zajišťující pitnou vodu lidem v rozvojových zemích, nebo do fondu Extra Life, který podporuje dětské nemocnice po celém světě.

Nejnovější články