zavřít

Žebříček nejžádanějších titulů na Steamu je plný překvapení

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Téma autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Vyznat se v zastaralém uživatelském prostředí Steamu je leckdy pořádný oříšek. Zjevně tam někde byl před zraky uživatelů ukrytý žebříček nejžádanějších her, které si hráči zaklikli do seznamu přání. Nevíme, jak dlouho tento žebříček existuje, ale až nyní ho internety zpopularizovaly. Jeho obsah odhaluje zajímavé informace.

Předně je potřeba říct, že žebříček „vysněných titulů“ nepokrývá historii Steamu, ale soustředí se na neurčitě dlouhé aktuálno. Nejzajímavější je řazení podle relevance, kde na prvním místě spatříte docela překvapivého vítěze – chystaný titul od From Software Sekiro: Shadows Die Twice. Na bednu se ještě dostal remake Resident Evil 2 a Metro Exodus, které vyjde o týden dřív oproti plánu.

V top desítce dále najdete Devil May Cry 5, Total War: Three Kingdoms, Biomutant, The Outer Worlds, Left Alive, Atlas a The Division 2. The Outer Worlds a Atlas jsou přitom tituly, které dokazují aktuálnost žebříčku. Obě hry byly totiž oznámené před méně než dvěma týdny na The Game Awards a už jsou takto žádané širokým publikem.

Hlouběji v seznamu najdete perly jako Mount & Blade II: Bannerlord, rozšíření pro Civilization VI, Desperados 3 a Imperator: Rome. Nicméně nemalý zájem je i o outsidery jako Yakuza Kiwami, GTFO a Generation Zero. Žebříček končí až osmou stranou a pokrývá tak 195 titulů. Jsem zvědavý, jak bude seznam vypadat v novém roce.

Tagy: Devil May Cry (série) Civilizace (série) Čína piráti středověk Japonsko roboti strategie pokračování online stealth horor akční sci-fi retro fantasy RPG survival historická mmo tahová HD remake budovatelska FPS kooperace first person střílečka 3rd person bojovka realtime datadisk third person mytologie antika pirátství námořníci postapokalypsa starověk otevřený svět Divoký západ post-apo Ubisoft bitva E3 2017 mechové antický Řím Total War (série) Civilization VI E3 2018 TheGameAwards2018

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.