Máte námět či připomínku? Napište nám
Yakuza Kiwami

Yakuza Kiwami

Články

Remake první Yakuzy má konečně datum vydání na PC

Sega se po uzavření ságy Yakuza šestým dílem The Song of Life rozhodla vrátit ke kořenům a znovu odvyprávět celý příběh japonské mafie. Vlastně od úplného začátku novým dílem Yakuza 0, ale po něm už následují remaky původních her s přídomkem Kiwami. Yakuza Kiwami, tedy remake historicky první Yakuzy, vyšla v Evropě v roce 2017 na PlayStationu a zanedlouho se konečně podívá i na počítače.

Žebříček nejžádanějších titulů na Steamu je plný překvapení

Vyznat se v zastaralém uživatelském prostředí Steamu je leckdy pořádný oříšek. Zjevně tam někde byl před zraky uživatelů ukrytý žebříček nejžádanějších her, které si hráči zaklikli do seznamu přání. Nevíme, jak dlouho tento žebříček existuje, ale až nyní ho internety zpopularizovaly. Jeho obsah odhaluje zajímavé informace.

Sega vydá své klasické značky na PC, dostanete Yakuzu i Valkyria Chronicles 4

Exkluzivity jsou mrtvé! Sony by se na mě za tohle prohlášení asi pěkně zle zamračilo a čísla prodejnosti God of War nebo Detroit: Become Human mu taky poněkud odporují, ale Sega se rozhodla udělat vstřícný krok směrem k počítačovým hráčům, kteří se dočkají některých klasik dosud dostupných jen na PlayStation 4.

První Yakuza se vrací v propracovaném remasteru Kiwami

Po úspěchu Yakuza 0, která se ve zcela novém příběhu podívala na začátek cesty hlavního hrdiny celé série Kazumy Kirjúa, dostanou hráči na PS4 možnost zahrát si dvanáct let po jeho vydání první díl. Jeho remaster vyjde 29. srpna, nese název Yakuza Kiwami a rozhodně nejde o nějakou rychle splácanou předělávku. Velká část hry byla přepracovaná od základu, grafika je v HD, dialogy byly opět nadabovány původními herci, přibyla půlhodina nových filmečků a vše to poběží v 1080p a 60 FPS.

Horizon Zero Dawn, Nioh, Knack 2 - sledujte trailery z PlayStation Experience 2016

Víkendová akce PlayStation Experience byla velmi štědrá co do nových videí s již oznámeným hrám. Ať už jde o očekávané pecky jako Horizon Zero Dawn, samurajská Nioh a nebo potichu vydaná free-to-play akce Let it Die, sledováním všech videí můžete strávit pár desítek minut. Abyste je nemuseli složitě vyhledávat po jednom, najdete je v našem článku pěkně pohromadě.

Bleskovky

  • 1. 5. 2017 - Atlus a Sega s sebou na E3 2017 přivezou např. Yakuza 6, Yakuza Kiwami, Sonic Forces, Sonic Mania či 13 Sentinels: Aegis Rim.

  • 13. 4. 2017 - Yakuza Kiwami, remake PS2 titulu Yakuza, vyjde pro PS4 na evropském trhu 29. srpna. (+ video)

Hodnocení Metacritic:
80/100