zavřít

Metro Exodus je hotové a vyjde o týden dřív

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Deep Silver a 4A Games mají na třetím díle série Metro konečně po pěti letech všechno hotové a hra vyráží do lisoven. Přestože jsme v rámci herního průmyslu zvyklí spíš na odklady, Metro Exodus vyjde o týden dříve, tedy 15. února 2019 na všech platformách. Časnější vydání oslavuje krátkým videem z úvodní sekvence.

„Naši fanoušci na Metro Exodus trpělivě čekají od oznámení na E3 2017. Datum vydání jsme v minulosti posunuli, aby 4A Games měli dost času naplnit své ambiciózní vize, teď vám ale s potěšením můžeme oznámit, že Metro Exodus je hotové a vydání posouváme naopak blíž, na 15. února 2019,“ prohlásil šéf vydavatelství Deep Silver Klemens Kundratitz.

U příležitosti předčasného vydání Deep Silver vydal úvodní titulky, za kterými stojí studio Elastic. Ti byli v minulosti zodpovědní za titulkovou sekvenci Game of Thrones nebo Westworldu. Hudbu složil dvorní skladatel série Metro, Alexej Omelčuk.

Ještě před vydáním Metra Exodus plánují vývojáři uvolnit příběhový trailer, na něj si nicméně počkáte minimálně dva týdny, protože ho chtějí vypustit v neurčitém horizontu roku 2019. Na druhou stranu to bude dříve než zmíněného 15. února, takže si nepočkáte zas tak dlouho.

Tagy: akční FPS first person postapokalypsa

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.