Civilization VI
Věková dostupnost

Civilization VI

Články

Take-Two vydělává na mikrotransakcích víc než na čemkoliv jiném. Řádově desítky miliard ročně

Hovory s investory za určitá období fiskálního roku jsou výborným zdrojem zajímavých čísel a poznatků. Takový hovor nedávno uskutečnilo vydavatelství Take-Two a už z něj prosákly na povrch zajímavé informace jako 7 milionů prodaných kusů Mafie III a 93 titulů ve vývoji rozplánovaných na následujících pět let. Teď se přidává výše zisků tohoto molochu, informace o mikrotransakcích a čísla prodejů dalších her. Včetně druhé nejprodávanější hry na světě.

Amerika vrací úder. Do Civilization VI vpadli Mayové a Simón Bolívar

Před pár dny jste se z našeho článku mohli dozvědět, že šestou Civilizaci čekají velké změny. Season pass do ní v průběhu letošního a příštího roku přinese spoustu novinek – herní módy, suroviny, postavy a samozřejmě především civilizace. První dvě z nich jsou k dostání už teď a minimálně jedna z nich vypadá skutečně nebezpečně.

Civilization VI dostává season pass se spoustou nových národů

Konec civilizace? Aldous Huxley má smůlu, Civilization VI šlape dál. Po dvou velkých rozšířeních si pro historické nadšence postižené syndromem ještě jednoho tahu připravila další nášup obsahu, tentokrát v podobě nabitého season passu. Čekejte nové herní módy, budovy, lídry – a především osm nových civilizací. Vejdou se mezi ně i Češi?

Hry, které lahodí uším: Nejlepší soundtracky podle redakce Games.cz

Debatu, jestli mohou být hry uměním, jsme už dávno uzavřeli v jejich prospěch, ale může za to nejen grafická stránka. Spousta titulů se honosí ozvučením a hudebním doprovodem, který s klidem trumfne i filmové soundtracky a dá se sám o sobě považovat za umělecké dílo. Které herní písničky si v redakce broukáme? Ponořte se do našeho výběru!

Co si zahrát, když musíte zůstat doma kvůli koronaviru

Pandemie koronaviru s sebou přináší bezprecedentní společenská opatření, včetně toho, že čím dál tím víc lidí musí pracovat z domova a všeobecně doma trávit daleko větší množství času, než jsou zvyklí. Je to i případ redakce Games.cz. Ale i z velmi špatné situace lze vytěžit něco dobrého, například si zahrát hezké hry. Hry, které vás přivedou na jiné myšlenky, které vás uklidní nebo zkrátka dobře zabaví. Nechte si od nás některé doporučit.

Bleskovky

  • 14. 7. 12:10 - Do Civilization VI dorazí uctívači Cthulhu, upíři a další tajné společnosti

  • 22. 6. 11:22 - Do battle royale módu Civilizace 6 dorazili zombíci, mimozemšťani a Sean Bean

  • 16. 6. 12:04 - Surviving the Aftermath dostává češtinu, dočká se i Industries of Titan

  • 25. 9. 2019 - Strategická Civilization 6 vyjde na PlayStation 4 a Xboxu One 22. listopadu.

  • 3. 4. 2019 - Uložené hry z PC verze Civilization VI teď můžete v cloudu importovat na Switch a naopak.

  • 7. 9. 2018 - Civilization VI dorazí na Switch 16. listopadu. Zahrne v sobě mimo jiné balíčky Vikingů, Poláků, Australanů, Peršanů a Makedonců.

DLC

Civilization VI: Gathering Storm
Civilization VI: Gathering Storm
Strategie
PC
14. únor 2019
Civilization VI: Rise and Fall
Civilization VI: Rise and Fall
Strategie
PC
8. únor 2018
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
31. října 2016
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
19. prosince 2018
Recenze