Frontlines: Fuel of War

Frontlines: Fuel of War

Články

Budoucnost Darksiders a Red Faction vypadá bledě

Po potvrzení, že značka Homeworld nyní skutečně patří do rukou Gearboxu, tedy nejnověji vývojářů Aliens: Colonial Marines, se začíná vybarvovat i osud dalších značek donedávna patřících nešťastnému THQ. Jmenovitě jde o Darksiders, ale také Red Faction, Supreme Commander či Full Spectrum Warrior (a mnoha, mnoha dalších), které si pořídili pachtilové z Nordic Games, což z Aleše předevčírem učinilo nejšťastnějšího člověka na světě. Po krátké odmlce jeho litanii dává za pravdu rozhovor & dojmologie z GameInformeru, která je ve svých detailech věru depresivní čtivo.

Frontlines: Fuel of War - dojmy

V dávné minulosti vyhrávaly války celé armády, kdežto za pár desítek let budou o výsledcích globálních konfliktů rozhodovat autíčka a vrtulníčky na dálkové ovládání. V betatestu střílečky to takhle alespoň vypadalo…

Frontlines: Fuel of War - mega-preview

Zapomeňte na Battlefield! Ten je již pomalu za zenitem, nyní nastal čas pro novou éru multiplayerových akcí s Frontlines, které by vážně měli nejen přední bojové linie, ale i žánr posunout zase o kus dál, nejen svým singlem.

Nadílka z Frontlines: Fuel of War

Devět nových screenshotů pro vás máme v galerii ke hře Frontlines: Fuel of War, vyvíjené s využitím technologie Unreal Enginu 3 týmem v Kaos Studios pro PC, X360 a PS3.

Frontlines: Fuel of War se pomalu zastřeluje

Co budou umět jednotlivá povolání vojáků v odpovědi THQ na Battlefield, od nějž byli tito tvůrci proti své vůli odvrženi?
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
15. dubna 2008
Recenze