Football Manager 2016

Football Manager 2016

Články

Začal letní výprodej na Steamu - co (by) si koupila redakce Games.cz

Letní slevy na GOGu skončily, podobné cenové šílenství začalo na Steamu. V průběhu následujících dní jsou k mání všechny možné tituly s různě velkou slevou oproti ceně normální. A protože nejsme jiní než vy, máme také seznam her, které bychom asi za plnou cenu minuli, ale ve slevě jen těžko odoláme. Proto jsme dali dohromady redakční tipy na hry, které by vás mohly v probíhající letním výprodeji na Steamu zajímat.

Football Manager 2016 je venku, můžete hrát i demo, ale s koupí možná počkejte

Od pátku třináctého je v prodeji další ročník série Football Manager, který si můžete dopředu otestovat skrze demoverzi na Steamu. Pokud ale nejste Aleš Smutný a nepotřebujete nutně (s pracovních i osobních) důvodů mít přehled, co nabízí šestnáctka oproti patnáctce, tak s nákupem hry ještě nějakých pár týdnů počkejte. Hned si vysvětlíme proč.

Football Manager 2016 vyjde hned ve třech verzích, opět s řadou novinek a vylepšení

Rok se s rokem sešel a bude tu nový Football Manager. Ten s číslovkou 2016 vyjde 13. listopadu a v rámci více či méně užitečných novinek také přinese trojici různých verzí. Ne, nechytejte se za hlavu, de facto jde jen o osamostatnění Classic módu, jeho následné přejmenování na Touch a přejmenování mobilní verze. Změny se samozřejmě dotknou i „vnitřku“ hry a i když ne vše jsou změny, z kterých by člověk skákal do vzduchu, pár novinek je příjemných.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
11. ledna 2016
Recenze