Final Fantasy XI

Final Fantasy XI

Články

PS Vita konečně dostala tolik potřebný update 1.8

Update 1.8 tu měl být už dávno. Jenže to je jedno, mléko bylo rozlito a teď přišel čas se...

Final Fantasy XI oslaví 10. narozky novým datadiskem

Minulý rok se pro Square Enix nesl zejména ve znamení řešení kolosálních potíží s onlajnovkou Final Fantasy XIV, která sice žije, ale nad jejím osudem ten Damoklův meč stále visí. Zato Final Fantasy XI musí Squaeenixu pořád dělat radost a je dost dobře možné, že se online divize firmy rozhodla, že pro ni skoro deset let stará onlineovka bude na nějaký čas zase „tím důležitějším“ projektem. Naznačuje to oznámení nového datadisku s podtitulem Seekers of Adoulin, který vyjde až příští rok a dle kusých informací přinese nové oblasti a dvě nová povolání: Geomancer bude těžit z přírodních sil Vanadielu, zatímco Rune Fencer bude používat runy ve spojení s rychlou prací s chladnými zbraněmi.

Nové informace o evropské Final Fantasy XI

Zatímco americká verze masivně multiplayerové RPG Final Fantasy XI už je dávno venku (její recenzi jste si na našich stránkách už mohli přečíst), evropská se teprve chystá a podle dnešní tiskové zprávy společnosti Square Enix, by měla vyjít 16.

Final Fantasy XI: Chains of Promathia

Chains of Promathia se jmenuje nový datadisk k první cross-platformové masivně multiplayerové RPG Final Fantasy XI (PS2 verze vyšla v březnu), kterou jsme zde recenzovali v únoru letošního roku, a jejíž nové ukázky nyní můžete shlédnout v naší galerii.

Final Fantasy XI: Chains of Promathia

Společnost Square Enix včera oznámila nový datadisk k masivně multiplayerové RPG Final Fantasy XI.

Detaily o vydání Final Fantasy XI v USA

Final Fantasy XI bude poprvé v historii této fantasy série spadat do žánrové kategorie MMORPG a v obchodech v Severní Americe se objeví 28.

Bleskovky

  • 27. 3. 2021 - Final Fantasy XI pro mobily nakonec nevyjde

  • 2. 5. 2016 - Nexon se chystá předělat Final Fantasy XI pro mobilní platformy, poběží v Unreal Engine 4.

  • 30. 11. 2015 - Square-Enix bude i po vypnutí serverů X360 a PS2 verze MMO titulu Final Fantasy XI účtovat poplatky za hru, zrušit je musíte ručně.

  • 22. 9. 2015 - Neoficiálně: Nové příručky ke hrám Final Fantasy X, X-2 a XI obsahují screen z doposud neohlášené HD verze Final Fantasy XII.

DLC

Final Fantasy XI: Seekers of Adoulin
Final Fantasy XI: Seekers of Adoulin
RPG, Online
PC, PlayStation 3, PlayStation 2
2013 - Blíže neurčeno
Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan
Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan
Online
PC, Xbox 360
duben 2006
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
85/100
Datum recenze:
12. února 2004
Recenze