Nové informace o evropské Final Fantasy XI
zdroj: tisková zpráva

Nové informace o evropské Final Fantasy XI

6. 8. 2004 23:23 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Zatímco americká verze masivně multiplayerové RPG Final Fantasy XI už je dávno venku (její recenzi jste si na našich stránkách už mohli přečíst), evropská se teprve chystá a podle dnešní tiskové zprávy společnosti Square Enix, by měla vyjít 16.

září tohoto roku. A to rovnou zároveň spolu se dvěma rozšiřujícími balíčky Rise of the Zilart a Chains of Promathia. Ten druhý jmenovaný addon mimochodem vyjde právě toho 16. září také v Japonsku a Americe.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Prodejní verze evropské Final Fantasy XI bude čítat 7 CD a bude stát něco okolo 50 eur. Prvních 30 dní hraní, které se začnou každému novému hráči počítat právě ode dne, kdy si vytvořil svůj první účet a postavičku, pak bude bez poplatku. I vaše další případné účty ponesou tuto výhodu. Nicméně, až oněch 30 dní uplyne, bude hra vyžadovat za každý další měsíc poplatek 12,95 USD za jednu postavu, přičemž můžete vytvořit ještě dalších 15 postav, každou za jeden dolar k základní částce navíc. Balíček, který při zakoupení obdržíte, bude obsahovat také Tetra Master, online verzi populární a prý i návykové mini-hry z Final Fantasy XI. Budete-li mít zájem si ji zahrát, bude vás to stát dolar měsíčně. Akceptovány jsou platby pouze kartami MasterCard a Visa.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články