Farming Simulator 17
Věková dostupnost

Farming Simulator 17

Články

Farming Simulator 17 vyjíždí mezi hráče s celou plechovou kavalerií

Série Farming Simulator už dávno nepatří pro okrajové hry pro podivíny, což dokazuje i fakt, že Farming Simulator 17 vychází souběžně na PC, PS4 a Xbox One. Minulý ročník se na konzole vydal teprve s odstupem několika měsíců, ale zájem byl natolik výrazný, že Giants Software připravili souběžné vydání, k němuž dojde dnes. Nový trailer stručně představuje několik novinek v sérii, ale hlavně se zaměřuje na celkovou atmosféru.

Video z Farming Simulator 17 ve vás probudí nadšeného zemědělce

Kdo říká, že trailer na simulátor potu a dřiny, jímž Farming Simulator ve skutečnosti je, nemůže být stejně zajímavý, jako upoutávka na nejnovější Forzu? Farming Simulator 17 představuje část svého masivního vozového parku, který čítá přes 250 strojů od 75 reálných značek opravdu stylovým způsobem a každý kousek se ukáže tak, že máte chuť sednout si k řízení a pustit se do té odbojné pšenice!

Farming Simulator 17 na prvních záběrech z hraní ukazuje nové stroje a slunečnice

Pokud jste příznivci virtuálního farmaření, nastražte uši a oči. Farming Simulator 17 ukázal na prvním videu, ve kterém představuje některé nové herní prvky. Konkrétně jde o setí, zalévání a sklizeň jedné z nových plodin, kterou jsou slunečnice. Ve videu se také představí zbrusu nové stroje, se kterými se můžete pustit do správy své vlastní farmy.

Povedená upoutávka oznamuje, že Farming Simulator 17 vyjde koncem roku

Koncem roku zaplesá srdce nejednoho milovníka virtuálního zemědělství. Na PS4, Xbox One a na PC totiž vyjde další díl populární simulace Farming Simulator 17. Na letošní E3 se curyšské studio Giants Software připomnělo novým trailerem, kterým novou hru představují pětimilionové komunitě hráčů dvou předešlých dílů.

Bleskovky

  • 4. 7. 2018 - Streamovací služba PS Now se rozrůstá o 10 titulů – Farming Simulator 17, MXGP2, Dark Cloud a další.

  • 8. 11. 2016 - Call of Duty: Infinite Warfare má nyní na Steamu méně aktivních hráčů než např. Farming Simulator 17.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
69/100
Datum recenze:
22. ledna 2017
Recenze