Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

Články

Vyzkoušejte Fallout 76 na týden zdarma a pořiďte si ho se slevou

Dáte otloukánkovi šanci, když je zdarma?

Hráči Falloutu 76 dostanou kolekci původních Falloutů zdarma

Pokud patříte k těm, kteří si během loňského roku stihli zahrát Fallout 76 (naší trojkovou recenzi najdete zde), nezoufejte! Za odměnu dostanete Fallout Classic Collection na PC zcela zdarma. Původní Fallouty vás snad zvládnou pohladit na duši a na srdci, i pokud jste z nejnovějšího výtvoru Bethesdy trošku traumatizovaní.

Bethesda nabízí své klasiky na GOGu za pár korun

Situace za okny vánoční atmosféře nenahrává, mohutné slevové akce ovšem ano. Během příštích několika dnů tak můžete třeba na GOGu pořídit hned 13 her z katalogu Bethesdy se slevou 66 – 75 %.

Bethesda Fallout na digitální distribuce vrátí, prioritou je Steam

Mizející Fallout z GOG už včera naťukl Láďa. GOG ale není jediná služba - Fallout 1, 2 a Tactics zmizely i ze Steamu. Valve mlčí a GOG to ve svém oznámení nijak nerozvádí. Poláci jednoduše napsali, že rozhodnutí Fallouty odstranit není jejich, že s tím v tuto chvíli nemůžou nic dělat. Kdo si Fallouty zakoupil, nebo je dostal zadarmo, nemusí se strachovat - o hry nepřijde, pořád je ve své digitální knihovně má, pořád si je může stáhnout. Koupit si ale jedny z největších klasik už nelze. Tedy zatím.

Fallout - legenda pokračuje

Pod recenzí Fallout: New Vegas se nám rozpoutala vášnivá diskuse mezi zastánci prvních dvou dílů, obhájci Falloutu 3 a kritiků New Vegas. Čekal jsem to, takže je na čase oprášit vzpomínky a připomenout všem, kteří se s fenoménem Fallout seznámili teprve prostřednictvím třetího dílu, o čem vlastně ty staré hry byly. Možná pak někteří pochopí, proč hráči originálů odsuzují Fallout 3 téměř jako kacířskou blasfémii. Čím se tedy vlastně Fallout zapsal do dějin? Proč na něj tolik hráčů nedá dopustit a proč ti samí lidé nemůžou vystát „pokračování“ od Bethesdy?

Fallout Tactics - první dojmy

Podívali jsme se na hratelné demo nového přírůstku do slavné ságy Fallout, které se ale od předchozích dílů poměrně dost liší.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
3. dubna 2001
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
20. února 2003
Recenze