Fable Heroes

Fable Heroes

Články

Únorové PS Plus míří pod vodu i do VR, Games with Gold za Lovecraftem

Sony v únoru poruší své nepsané pravidlo, dle kterého máte členstvím v programu PlayStation Plus nárok na dvě hry zdarma každý měsíc. Tentokrát totiž dostanete hned tři – ale k jedné z nich budete potřebovat PS VR. Vlastně jich dostanete hned pět, stejně jako v případě lednového Uncharted je tu totiž i jedna kolekce. Na Xboxu One se drží klasické čtyřky, jsou tu závody, záhady i zázraky. A Star Wars! Zase.

Fable, Black & White a další - na studio Lionhead se jen tak nezapomene

29. duben není datum, ke kterému by se v historii lidstva vázaly zásadní událostí. Když nepočítáme tragický skon Ivety Bartošové, dobytí města Orléans vojsky pod vedením Johanky z Arku, překonání hranice 100 km/h v automobilu nebo svatbu Hitlera s Evou Braunovou, moc důležitého se toho v tento den nestalo. Herní průmysl ale přispěchal na pomoc a historickou reputaci 29. dubna se pokusil vylepšit definitivním koncem studia Lionhead, k němuž došlo na den přesně 20 let od jeho založení. Po období zvažování se totiž nepodařilo najít pro studio kupce, takže několik desítek zbývajících vývojářů šlo v pátek 29. dubna do práce naposledy. A protože studio Lionhead neslo díky Peteru Molyneuxovi na svých bedrech dědictví slavného studia Bullfrog, stojí za to se ohlédnout, jaké hry vlastně po Lionhead zůstanou. Kvůli některým z nich totiž řada hráčů na Lionhead jen tak nezapomene.

Fable série se dočká svých povídek, novel a bible

Připravované tituly Fable: The Journey pro Kinect a Fable: Heroes pro Xbox Live Arcade nepůjdou...

Update: Fable Heroes je co-op akce s roztomilou grafikou

Update: Oficiální odhalení Fable Heroes nepřineslo nic zásadně nového, krom videa (po rozkliku) a potvrzení, že půjde o kooperativní hack and clash záležitost (hrát zřejmě budete moci i sami) s lehoulinkým náznakem RPG prvků v podobě levelování postavy. S tím, jak se budete postupně prokousávat hrou a vylepšovat charakter, si budete odemykat vyšší obtížnosti a nové mini hry. Když se podíváte na video a odmyslíte si z názvu to Fable, tak možná dojdete k tomu, že jako zábavná hříčka může Fable Heroes uspět. V rámci kooperativní hry budou až čtyři hráči samozřejmě spolupracovat, ale zároveň soutěžit v různých disciplínách - třeba sbírání mincí. Právě přes mince bude vaše postavička levelovat a navíc vám pomohou s odemknutím různých odměn v chystané hře Fable: The Journey.

Bleskovky

  • 28. 6. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One byly zařazeny tituly Sensible World of Soccer, GRID Autosport a Fable Heroes.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
55/100
Datum recenze:
14. května 2012
Recenze