Everybody’s Gone to the Rapture

Everybody’s Gone to the Rapture

Články

Tvůrci Dear Esther si dávají dlouhou pauzu - unavily je walking simulátory a příběhové hry

Dear Esther. Amnesia: A Machine for Pigs. Everybody’s Gone to the Rapture. Tyhle hry má na kontě anglické studio The Chinese Room, a v dohledné době své portfolio nerozšíří. Oba šéfové, manželský pár Dan Pinchbeck a Jessica Curryová, propustili své vývojáře a zavřeli kancelář, a to jak z finančních, tak osobních důvodů. Sice to prý neznamená definitivní konec studia, ale rozhodně dojde minimálně k delší pauze.

PC verze Everybody’s Gone to the Rapture vyjde vstříc hendikepovaným hráčům

Příběhová adventura Everybody’s Gone to the Rapture se po svém srpnovém debutu na PlayStationu 4 podívá i na PC. Dnes to oznámilo vývojářské studio The Chinese Room a v rozhovoru pro PC Gamer potvrdilo, že nejde o žádný aprílový fórek. Ostatně neoficiální náznaky jsme v podobě upravených ovladačů a zařazení v databázi Steamu viděli už před časem.

Herní pořad Games TV vybírá 10 nejlepších her roku 2015

Žebříčky, všude samé žebříčky. S koncem roku se jim nelze vyhnout, ale náš herní pořad na to šel po svém. Než se začnete rozohňovat nad umístěním jednotlivých her, nezapomeňte ho dokoukat do konce!

Video odhaluje britské podání apokalypsy v Everybody's Gone to the Rapture

Již za pár dní se mohou majitelé PlayStationu 4 vydat na průzkum toho, co se vlastně událo v malebném anglickém městečku Yaughton Valley a proč je onen konec světa na spadnutí. Everybody’s Gone to the Rapture má vyjít 11. srpna a je tedy nejvyšší čas se zase podívat na zoubek dalším reklamním materiálům lákajícím ke koupi. Aktuálně je řeč o zákulisním videu, které osvětluje nejen vývoj hry, ale především její zasazení na anglický venkov, odkud také část samotných autorů pochází.

Postapokalyptická Everybody's Gone to the Rapture vyjde v srpnu

Intimní apokalypsa z prostředí anglického venkova má konečně své datum vydání. Everybody's Gone to the Rapture zavítá na pulty digitálních obchodů zanedlouho, konkrétně 11. srpna. Hra ovšem vyjde jako exkluzivita pro PlayStation 4, takže si tuhle specifickou adventurní apokalypsu nebudou moci užít hráči na PC a Xbox One. A je třeba říct, že hra vypadá opravdu zajímavě.

Na video z Everybody's Gone to the Rapture je těsně před vydáním radost pohledět

Příběhová adventura Everybody's Gone to the Rapture se blíží vydání, což naznačuje nejen nový trailer a kupa nádherných obrázků, ale i sami vývojáři. Hra by měla vyjít někdy v létě na PlayStation 4 a tvůrci ze studia thechineseroom jsou tak v posledních fázích vývoje, kdy dle svých slov ladí každičký detail. A už jen pohled na obrázky dává tušit, že jim pod rukama vzniká něco opravdu působivého, minimálně graficky.

Bleskovky

  • 27. 10. 2016 - Členové PS Plus programu obdrží v listopadu Everybody’s Gone to the Rapture (PS4), The Deadly Tower of Monster (PS4), Dirt 3 (PS3,  Costume Quest 2 (PS3), Letter Quest Remastered (PS4/PSV), Pumped BMX+ (PSV/PS4/PS3).

  • 11. 4. 2016 - Minimální a doporučené systémové požadavky pro hru Everybody's Gone to the Rapture.

  • 29. 3. 2016 - Popis u nejnovějších ovladačů AMD potvrzuje PC verzi hry Everybody's Gone to the Rapture.

  • 16. 2. 2016 - The Chinese Room (Everybody's Gone to the Rapture) odhalí v následujících týdnech svoji novou hru.

  • 26. 8. 2015 - 284. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Metal Gear Solid V: The Phantom Pain a Everybody’s Gone to the Rapture (9/10), nejhůře dopadly tituly Submerged a Devil's Third (3/10).

  • 10. 8. 2015 - Everybody’s Gone to the Rapture dohrajete za 4 až 6 hodin.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
10. srpna 2015
Recenze