Dungeon Siege: Legends of Aranna
Věková dostupnost

Dungeon Siege: Legends of Aranna

Články

Wargaming kupuje Gas Powered Games i s Chrisem Taylorem

Odpověď na otázku, co bude s týmem Gas Powered Games Chrise Taylora, když Kickstarter projektu Wildman neuspěje, bychom tedy měli (najdete ji v rozhovoru s Taylorem). A vlastně i odpověď na otázku, proč GPG zařízli kampaň na Wildmana před jejím koncem. Gas Powered Games se totiž po bleskovém jednání stává součástí rapidně expandující firmy Wargaming.net, která v pondělí oznámila eSport ligu pro World of Tanks a teprve nedávno koupila tým Day 1 Studios kvůli vývoji konzolových projektů.

Dungeon Siege: Legends of Aranna hotov

Společnost Microsoft Games Studios dnes oznámila dokončení datadisku k oblíbené akční fantasy RPG Dungeon Siege - Legends of Aranna.

Dungeon Siege: Legends of Aranna - obrázky

První datadisk pro akční RPG Dungeon Siege ponese podtitul Legends of Aranna a zavede vás do prostředí devíti nových oblastí, ve kterých byste podle šéfky projektu Tary Teich měli zažít více než 20 hodin zábavy.

Dungeon Siege: Legends of Aranna

RPG Dungeon Siege se těšila takové obliby, že bylo rozhodnuto o jejím rozšíření prostřednictvím datadisku s názvem Dungeon Siege: Legends of Aranna, ze kterého pochází i nějaké nové ukázky v naší galerii.

Dungeon Siege: Legends of Aranna - info

Akční RPG Dungeon Siege (91%) patřilo v loňském roce jistě k tomu nejlepšímu, co v tomto žánru vůbec vyšlo, a tak nikoho nepřekvapilo, když Gas Powered Games a Microsoft na letošní E3 odhalili i jeho druhé pokračování.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
31. prosince 2003
Recenze