Máte námět či připomínku? Napište nám
Dungeon Siege: Legends of Aranna - obrázky
zdroj: Archiv
Obrázky

Dungeon Siege: Legends of Aranna - obrázky

19. 8. 2003 22:22 | autor: Redakce Games.cz |

První datadisk pro akční RPG Dungeon Siege ponese podtitul Legends of Aranna a zavede vás do prostředí devíti nových oblastí, ve kterých byste podle šéfky projektu Tary Teich měli zažít více než 20 hodin zábavy.

Lokace budou značně různorodé, setkáte se se zasněženými horami, džunglí na ostrově, bažinami i pustými skalami. Celkem přídavek nabídne přes 70 přidaných kouzel, včetně nových transformačních kouzel, s jejichž pomocí se vaše postavy Natural Mages a Combat Mages budou moci převtělovat do těl různých monster. Kampaň začnete s úplně novou postavou a vypadá to, že svůj vypiplaný charakter z originální hry budete moci importovat pouze do multiplayerové části datadisku.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

V novém příběhu Dungeon Siege: Legends of Aranna se představí rasa Hassatů, jejichž původ leží u kočkovitých šelem, a kteří museli dřívě sloužit jako otroci Utraeanským kouzelníkům. Poté, se se jim podařilo z područí vymanit, začali pochopitelně chovat velkou nenávist ke všemu lidskému. Utreané jsou totiž starodávní lidé menšího vzrůstu a ačkoliv se chovají trochu zpátečnicky, mají stále velkou moc. Více se o datadisku dozvíte z našich předchozích zpráv, napoví též nové obrázky v naší galerii. Na Dungeon Siege: Legends of Aranna pracují Gas Powered Games za pomoci Mac Doc Software a hotova by měla být na podzim 2003. Pokud vás zajímá spíše plnohodnotné druhé pokračování tohoto vydařeného RPG z loňska, klikněte pro informace sem.

kate

Nejnovější články