Dungeon Siege: Legends of Aranna - info
zdroj: tisková zpráva

Dungeon Siege: Legends of Aranna - info

10. 7. 2003 20:00 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Akční RPG Dungeon Siege (91%) patřilo v loňském roce jistě k tomu nejlepšímu, co v tomto žánru vůbec vyšlo, a tak nikoho nepřekvapilo, když Gas Powered Games a Microsoft na letošní E3 odhalili i jeho druhé pokračování.

Nyní, o několik měsíců později, se dozvídáme též o existenci prvního datadisku Dungeon Siege: Legends of Aranna. Přídavek hráče uvede do devíti nových oblastí známého světa, dominantní se má stát rozlehlá arannská džungle. Dále se zde objeví řada nových kouzel, nová monstra a dokonce i nová postava samotného hráče, pocházející z rodu poloobrů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Jak prozradil Chris Taylor v rozhovoru na IGN, přídavek byl vymyšlen tak, aby si jeho příběh užili též lidé, kterým se původní Dungeon Siege nikdy nedostala pod ruku. O příběhu zatím nejsou známy žádné detaily, hlavní role se každopádně ujmou tři rasy, a to Utraeané, Hassatové a Zauraskové. Prvně jmenovaná jsou vlastně starodávní lidé, disponující obrovskou mocí a již po dlouhá léta vládnoucí zemi Aranny. Hassatové jsou kočičí lidé, ovládající jak zbraně tak magii, ovšem nejsou tak krvelační jako poslední rasa - ještěřovití a zákeřní Zauraskové.

Změny a pochopitelně k lepšímu, by neměly minout ani umělou inteligenci nepřátel. Z dalších úprav můžeme vyzdvihnout třeba přidání sedmi desítek kouzel, která se mají projevovat krásnými efekty. Graficky by měla hra vypadat pochopitelně velmi podobně, ne-li úplně stejně jako originál, což ale zrovna v případě Dungeon Siege nemusí být na škodu. V současné době jsou hotovy všechny základní herní rysy, tudíž se dá hovořit o fázi alfa. Více již prozradí první obrázky.
zdroj: IGN

kate

Nejnovější články