Dungeon Siege: Legends of Aranna
zdroj: Archiv

Dungeon Siege: Legends of Aranna

27. 7. 2003 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

RPG Dungeon Siege se těšila takové obliby, že bylo rozhodnuto o jejím rozšíření prostřednictvím datadisku s názvem Dungeon Siege: Legends of Aranna, ze kterého pochází i nějaké nové ukázky v naší galerii.

Tento titul využívá stejný grafický engine, jaký zvolili vývojáři z Gas Powered Games i pro původní hru. Vydavatelem datadisku, na němž navíc pracuje studio Mac Doc Software, má být společnost Microsoft, která ho má fanouškům v úmyslu nadělit pod stromeček o letošních Vánocích.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Dungeon Siege: Legends of Aranna s sebou přinese devět nových herních oblastí, což by vás mělo zabavit asi tak na dalších 15 hodin. Očekávat můžete spoustu nových předmětů, schopností a také novou linii magie, tzv. "orb spells", díky které budete moci vyvolat žhavé magické koule, jež se budou vznášet okolo vaší postavičky a dočasně jí tak udělí nejrůznější bonusy. Kromě toho se setkáte také se dvěma novými typy hlavních nepřátel. Jednak to bude cosi mezi člověkem a ještěrem a pak ještě nějací jakoby kočičí lidé. A až si budete vybírat svého hrdinu, objevíte navíc jednu novou rasu polovičních obrů. Pochopitelně ani to není ještě vše, těšit se můžete ještě na řadu dalších vylepšení a prvků.
zdroj: GS

korgull

Nejnovější články