Dungeon Siege II
Věková dostupnost

Dungeon Siege II

Články

Wargaming kupuje Gas Powered Games i s Chrisem Taylorem

Odpověď na otázku, co bude s týmem Gas Powered Games Chrise Taylora, když Kickstarter projektu Wildman neuspěje, bychom tedy měli (najdete ji v rozhovoru s Taylorem). A vlastně i odpověď na otázku, proč GPG zařízli kampaň na Wildmana před jejím koncem. Gas Powered Games se totiž po bleskovém jednání stává součástí rapidně expandující firmy Wargaming.net, která v pondělí oznámila eSport ligu pro World of Tanks a teprve nedávno koupila tým Day 1 Studios kvůli vývoji konzolových projektů.

Diablo bylo první… Malá vzpomínka na slavná akční "RPG"

Přestože žánr akčních RPG s typickým leitmotivem chrabrého hrdiny stojícího proti houfujícím se potvorám definovalo právě Diablo, je zajímavé sledovat, jak se všichni kolem snaží zoufale tohoto netitulovaného krále neúspěšně sesadit z trůnu – celé roky. Vzpomenete si ještě vůbec na všechny ty horší i lepší klony? Psala se devadesátá léta a v podstatě každá hra, která v té době vyšla, znamenala do určité míry nějaký posun kupředu. Pokud vývojáři něco takového nezvládli, pak šlo převážně o zoufalá individua.

Dungeon Siege II:Broken World a Safecracker hotovy

Jak značí už titulek, tato zpráva je takovým typickým příkladem produktu 2v1.

Opožděné vydání Dungeon Siege II v ČR

Hned dva PR manažeři společnosti Playman nám dnes krátce po sobě poslali tiskovou zprávu pojednávající o příčinách odkladu vydání akčního fantasy RPG Dungeon Siege II, které jsme (navzdory pozdějšímu breku chudinek od konkurence, které neumí prohrávat se ctí :) zrecenzovali z 99% finální a obsahově kompletní verze odpovídající běžným review-kódům, stejně jako časopis LEVEL a různá média ve světě, už začátkem léta s výsledným hodnocením 83%. Zpoždění nastalo vzhledem k neočekávaným technickým komplikacím, které nastaly při instalaci této hry.

Dungeon Siege II hotov, filmový Dungeon Siege

V první červencový den jste se na našich stránkách mohli dočíst podrobnosti o nadcházejícím fantasy RPG Dungeon Siege II v preview článku Petra Proška, původem z časopisu GameStar.

Dungeon Siege II - preview

Značku Dungeon Siege, geniální spojení rychlé akce s vývojem postav, si zamilovali hráči po celém světě. V pokračování je čeká boj proti obávanému nájezdníkovi Valdisovi, který se snaží sjednotit celou Arannu.