Dungeon Siege II:Broken World a Safecracker hotovy
zdroj: tisková zpráva

Dungeon Siege II:Broken World a Safecracker hotovy

19. 7. 2006 23:23 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Jak značí už titulek, tato zpráva je takovým typickým příkladem produktu 2v1.

Oznamuje totiž dohotovení hned dvou různých titulů. V prvním řadě potěšíme fanoušky fantasy RPG série Dungeon Siege. Společnosti 2K Games a Gas Powered Games vydaly tiskovou zprávu, kterou ohlásily dokončení vývoje nového datadisku pro Dungeon Siege II, s podtitulem Broken World, a jeho odeslání do lisoven. V amerických obchodech je hra očekávána 1. srpna. K tomuto vám navíc ještě můžeme nabídnout dvě nové ukázky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Dungeon Siege II: Broken World navazuje na původní hru přesně tam, kde ta skončila úplně novou kampaní, která uzavírá příběh a přináší dvě nové třídy postaviček, čerstvou várku příšerných bestií a monster, stejně jako přepracovaný systém soubojů. Ke hraní Broken World budete potřebovat Dungeon Siege II.

Druhá část této zprávy jistě osloví hlavně příznivce adventur. Hotova je totiž hra SAFECRACKER: The Ultimate Puzzle Adventure od týmu Kheops Studio (Return to Mysterious Island). Oznámila to dnes vydavatelská společnost Adventure Company s tím, že se jedná o americkou verzi. Věřím, že evropská na sebe nenechá dlouho čekat. Každopádně i k této hře do naší galerie přibylo pár nových ukázek, které vás nechají nahlédnout do svého působiště, pokud se rozhodnete hru pořídit a vžít se do role experta na otevírání sejfů, jehož si najala velmi zámožná rodina kvůli 35 velmi neobvyklým trezorům, jež za svůj život nasbíral jejich nedávno zesnulý a poněkud výstřední příbuzný.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Samozřejmě jim jde o to se do těchto zapeklitě uzamčených beden dostat, protože uvnitř některé z nich je ukryta cesta k ještě pohádkovějšímu bohatství, než jakým teď oplývají. Čeká vás záludné dobrodružství odehrávající se v detailně propracovaném marnotratně vybaveném luxusním sídle.
zdroj: PR

korg

Nejnovější články