Divinity: Original Sin - Enhanced Edition
Věková dostupnost

Divinity: Original Sin - Enhanced Edition

Články

S termínem v zádech: Příběh bláznivého vývoje Divinity: Original Sin II

Tři roky nazpět vystoupil šéf studia Larian Swen Vincke během GDC 2015 s postmortem přednáškou, která měla být hlavně o Divinity: Original Sin, ale ve skutečnosti shrnovala všechny možné průšvihy, které belgické studio přežilo od vydání proklaté Divinity II. Sepsal jsem o tom článek, pokud máte rádi thrillery s velmi těsným happyendem, poslužte si, pořád je aktuální. Střih do roku 2019, kdy namísto vystresovaného Vinckeho stojí za přednáškovým pultíkem GDC relativně vysmátý Vincke, který se tentokrát věnuje vyprávění historek z vývoje Divinity: Original Sin II.

Přehledný souhrn úprav a změn, které nabídne vylepšená verze Divinity: Original Sin

Pokud dumáte nad tím, jaké změny vlastně přináší vylepšená edice Divinity: Original Sin, pak se vám bude hodit video, kde nejzásadnější úpravy představuje šéf studia Larian Swen Vincke. Krom jiného se třeba dozvíte, že v Divinity: Original Sin - Enhanced Edition lze libovolně natáčet kameru ve hře. Co tam ale tvůrci z Larianu mají dál?

Podívejte se na systém soubojů ve vylepšené verzi Divinity: Original Sin

Tahové RPGčko Divinity: Original Sin si svůj konzolový debut odbude v rámci chystané Enhanced Edition už 27. října na PlayStationu 4 a Xboxu One a jedním z velkých témat jsou bezpochyby souboje. Těm se věnuje nové video, které zdůrazňuje, že se gamepadu rozhodně nemusíte bát - ovládání i uživatelské rozhraní se mu přizpůsobilo a tak by neměl být problém celou hru s lehkostí projít na ovladači a oželet klávesnici a myš. Což platí i pro PC verzi, která vyjde ve stejný den jako konzolová.

Vylepšená verze Divinity: Original Sin vyjde na konzole na konci října

Vylepšená verze skvělého RPG Divinity: Original Sin vyjde pro PlayStation 4 a Xbox One už 27. října, jak oznámili vývojáři v tiskové zprávě. Jestliže si brousíte zuby na verzi hry z PlayStation Network, zapište si do kalendáře záznam o den později, na 28. října. Některé obchody navíc nabízí k fyzické kopii hry předobjednávkový bonus ve formě DLC Last Trick Bag s několika kosmetickými drobnostmi a s kouzelnickou hůlkou White Dragon.

Video z vylepšené verze Divinity: Original Sin předvádí premiéru konzolové kooperace

Vylepšená edice povedeného RPG Divinity: Original Sin se na pultech obchodů objeví v průběhu příštího měsíce a jednou z největších novinek má být kooperativní režim pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Ten je podle tvůrců vůbec prvním svého druhu v RPGčku na současné generaci konzolí a ve svém jádru funguje podobně, jako například ve známých LEGO hrách. Když jsou tedy hráči u sebe, sdílí jednu obrazovku, jakmile se oddělí, obrazovka se dynamicky rozdělí a každý si může odvandrovat kam bude chtít.

RPG Divinity: Original Sin – Enhanced Edition předvádí výhody split screenu

Divinity: Original Sin - Enhanced Edition nedorazí pouze na PC, ale jak už nějaký pátek víme, dorazí i na nové konzole. Vylepšenou verzi tohoto izometrického RPG si tak budou moci užít i hráči s PS4 a ti s Xbox One. V rámci Gamescomu se také nyní můžete podívat na nový trailer, jenž ukazuje prvek, po kterém spousta fanoušků volala - split screen pro kooperaci.

ORIGINÁL

Divinity: Original Sin
9/10
Divinity: Original Sin
RPG
PC, MAC
30. červen 2014
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
30. října 2015
Recenze