Přehledný souhrn úprav a změn, které nabídne vylepšená verze Divinity: Original Sin
zdroj: tisková zpráva

Přehledný souhrn úprav a změn, které nabídne vylepšená verze Divinity: Original Sin

22. 10. 2015 11:55 | Video | autor: Honza Konfršt |

Pokud dumáte nad tím, jaké změny vlastně přináší vylepšená edice Divinity: Original Sin, pak se vám bude hodit video, kde nejzásadnější úpravy představuje šéf studia Larian Swen Vincke. Krom jiného se třeba dozvíte, že v Divinity: Original Sin - Enhanced Edition lze libovolně natáčet kameru ve hře. Co tam ale tvůrci z Larianu mají dál?

Vincke mezi dalšími novinkami představuje například drop in - drop out multiplayer s tím, že se vaši kamarádi mohou připojovat ze stejné místnosti v rámci rozdělené obrazovky i z vlastního domova. Hráči se mohou těšit na nově nahrané dialogy ve hře, ale i na zdánlivé na drobnosti typu bohatší a zábavnější kořist nebo rozšířený crafting.

Tvůrci výrazně upravili i souboje, které zpestří používání granátů nebo možnost bojovat s dvojicí zbraní (dual wield ). K tomu vývojáři přidali do hry nové stupně obtížnosti. Třeba v Honour módu máte k dispozici jenom jeden slot pro uložení pozice, zatímco v Tactician módu mají nepřátelé speciální schopnosti.

Lariani také přepracovali systém rozdělující loot, vylepšili výkon hry (zejména zrychlili ukládání), předělali obchodování a obecně vzato vlastně vytvořili novou hru. Údajně. Jestli Swen Vincke nekecá, uvidíme už příští týden.

Enhanced Edition Divinity: Original Sin vyjde 27. října pro PC, PS4 a Xbox One. Majitelé základní hry si novou verzi samozřejmě kupovat nemusí, všechna vylepšení dostanou zdarma ve formě updatu.

Nejnovější články