zavřít

Přehledný souhrn úprav a změn, které nabídne vylepšená verze Divinity: Original Sin

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Pokud dumáte nad tím, jaké změny vlastně přináší vylepšená edice Divinity: Original Sin, pak se vám bude hodit video, kde nejzásadnější úpravy představuje šéf studia Larian Swen Vincke. Krom jiného se třeba dozvíte, že v Divinity: Original Sin - Enhanced Edition lze libovolně natáčet kameru ve hře. Co tam ale tvůrci z Larianu mají dál?

Vincke mezi dalšími novinkami představuje například drop in - drop out multiplayer s tím, že se vaši kamarádi mohou připojovat ze stejné místnosti v rámci rozdělené obrazovky i z vlastního domova. Hráči se mohou těšit na nově nahrané dialogy ve hře, ale i na zdánlivé na drobnosti typu bohatší a zábavnější kořist nebo rozšířený crafting.

Tvůrci výrazně upravili i souboje, které zpestří používání granátů nebo možnost bojovat s dvojicí zbraní (dual wield ). K tomu vývojáři přidali do hry nové stupně obtížnosti. Třeba v Honour módu máte k dispozici jenom jeden slot pro uložení pozice, zatímco v Tactician módu mají nepřátelé speciální schopnosti.

Lariani také přepracovali systém rozdělující loot, vylepšili výkon hry (zejména zrychlili ukládání), předělali obchodování a obecně vzato vlastně vytvořili novou hru. Údajně. Jestli Swen Vincke nekecá, uvidíme už příští týden.

Enhanced Edition Divinity: Original Sin vyjde 27. října pro PC, PS4 a Xbox One. Majitelé základní hry si novou verzi samozřejmě kupovat nemusí, všechna vylepšení dostanou zdarma ve formě updatu.

Tagy: akční fantasy RPG remake tahová taktická izometrické

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.