Video z vylepšené verze Divinity: Original Sin předvádí premiéru konzolové kooperace
zdroj: tisková zpráva

Video z vylepšené verze Divinity: Original Sin předvádí premiéru konzolové kooperace

23. 9. 2015 16:25 | Video | autor: Adam Homola |

Vylepšená edice povedeného RPG Divinity: Original Sin se na pultech obchodů objeví v průběhu příštího měsíce a jednou z největších novinek má být kooperativní režim pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Ten je podle tvůrců vůbec prvním svého druhu v RPGčku na současné generaci konzolí a ve svém jádru funguje podobně, jako například ve známých LEGO hrách. Když jsou tedy hráči u sebe, sdílí jednu obrazovku, jakmile se oddělí, obrazovka se dynamicky rozdělí a každý si může odvandrovat kam bude chtít.

Herní svět tak můžete prozkoumávat sami nebo s kamarádem a i s ním můžete hrát klidně sólo a hledět si svého, zatímco kamarád řeší své vlastní úkoly v jiné části světa. Když se ale spojíte, můžete najednou spolupracovat v tahových soubojích, týmově postupovat celou hrou, dohadovat se v questech na řešení a probírat spolu možnosti v dialozích.

zdroj: Archiv

S kamarádem se tak klidně najednou dohadujete jestli zabít elfa, nebo orka či třeba oba dva? Nemusíte ale zabít nikoho, volba je jen na vás a vašem parťákavi. A když se zrovna nebudete moct dohodnout, nabízí se ideální řešení: kámen - nůžky - papír.

To vyřeší i neřešitelné a rozsekne to za vás případnou hádku jestli udělat to, nebo ono. Přiložený trailer vám už napoví víc. Divinity: Original Sin - Enhanced Edition se na PlayStation 4 a Xbox One objeví v průběhu října.

Nejnovější články