Deus Ex
Věková dostupnost

Deus Ex

Články

Za cenu dvou obědů pořídíte bundle s Kingdom Come, Deus Ex, Halcyon 6 a KOTOR

Ne, neotvírejte hned Humble Bundle, protože tam byste takovou nabídku nenašli. Ta nabídka měsíčního předplatného, se kterou jste se dostali ke Kingdom Come: Deliverance za 280 korun, už je dávno fuč. Ale objevila se nová možnost v jiném bundlu. Sice zaplatíte o celých 85 korun víc, ale zase k českému RPG dostanete dalších devět her.

HádejHru: otestujte své znalosti série Deus Ex

První Deus Ex z roku 2000 už je dneska nesmrtelná klasika. Díky atraktivní tematice a vydařené žánrové směsici si hra získala srdce hráčů po celém světě. Druhý díl Invisible War fanoušky spíše zklamal, ale reputaci Deus Ex série se podařilo napravit s pomocí Deus Ex: Human Revolution a Deus Ex: Mankind Divided. A v následujícím kvízu si můžete otestovat, jak dobře reálie série Deus Ex znáte.

Pořad o herní hudbě Vektor vysílá nově každou středu od 22:00

Neseme dobrou zprávu pro všechny fanoušky herní hudby! Oblíbený pořad Vektor, který se herním soundtrackům všech žánrů i podob pravidelně věnuje, už nebude čtrnáctideníkem, ale uslyšíte ho každý týden. A v lepším vysílacím čase.

Ztraceno v procesu: Deux Ex a jeho cesta od konspiračního thrilleru ke kultu

Po letech čekání a vyhlížení se prostřednictvím Deus Ex: Mankind Divided konečně vrátila kyberpunková značka Deux Ex. Její dnešní podoba, ať už po stránce hratelnosti, nebo estetiky, se dnes podstatně liší od podoby prvního (a částečně i problematicky přijatého druhého) dílu z roku 2000, který mohl vypadat jinak, než jak si jej hráči pamatují. Jak už to chodí, nemá část materiálů a nápadů totiž skončila “na podlaze střižny”. Na co vše nedošlo, zjistíte v dalším díle seriálu Ztraceno v procesu.
Hodnocení Metacritic:
90/100