Deponia

Deponia

Články

Epic tentokrát rozdává pět her pro milovníky adventur

I když tratí, her zdarma se nevzdá

Čtenářský GamesPlay: Adventurní sběr

V sérii našich Gamesplay videí se vám snažíme ukazovat a představovat zajímavé hry snad všech žánrů od strategií přes RPG a sportovní až po hry závodní. Letmý pohled na seznam her, které už jsme hráli a vysílali, ale naznačuje, že jeden žánr přeci jenom soustavně vynecháváme – adventury. Naštěstí máme čtenáře/diváka Martina Fialu, který dnes přijde do studia, aby za nás tento nedostatek odstranil a zahrál si hned několik kvalitních adventur, které v uplynulých měsících (letech) vyšly. Pohodlně se usaďte, tohle bude pořádná adventurní jízda.

K Vánocům předplatné Levelu nebo kolekci 15 čísel

Řešit vánoční dárky na poslední chvíli se nemusí vyplatit. V obchodech jsou větší fronty, zboží je probrané a internetové obchody nestíhají. My vám ale nabízíme jeden zaručený tip, který vám může letošní Vánoce zachránit.

Vyzkoušejte demo adventury Goodbye Deponia

Osm, osm, sedm (ale naleštěných sedm!) – tentokrát nejde o tip na šťastná čísla Sportky, nýbrž o naše hodnocení jednotlivých dílů adventurní série Deponia od vývojářů z Daedalic, která nedávno uzavřela svůj ztřeštěný příběh třetím dílem. Suma sumárům jde o jedny z nejlepších adventur, které z libovolného německého týmu za poslední roky vypadly a vřele vám proto doporučím, abyste si stáhli a vyzkoušeli demoverzi Goodbye Deponia.

Pozor na peníze, výprodejový Humble Bundle spoušti vlastní obchod

Nejenom videoherní maniaci, kterým jiskří oči, když se jejich sbírka her na Steamu nebo GoG.com se rozroste o další kousek, se naučili používat pravidelné „výprodejové“ akce na Humble Bundle. Možnost získat za vlastnoručně stanovenou cenu (minimum je 1 dolar) jednu až třeba osm či deset her a spoustu drobností k tomu (soundtracky a spol.) je lákavá pro všechny, což dokládá nejenom obrovský úspěch Humble Bundle projektu, ale též desítky kopií, co se následně vyrojily.

Rovnost pro všechny v adventuře Deponia

Etablovaní tvůrci kreslených dobrodružství se tentokrát pustili do sci-fi utopie.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
21. srpna 2012
Recenze